Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwne

4 miesiące po porodzie a brzuch jak w ciąży

Polecane posty

Gość Dziwne

Nie jest to tłuszcz bo brzuch twardy.. gdzie się zgłosić żeby pomógł mi ktoś ten brzuch zlikwidować ? Czemu wyglądam jak w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zacznij od ginekologa czy wszystko " tam" ok. A jaki mialas brzuch przed ciaza? Tzn czy raczej plaski czy bylas typem jablka? Czyli oponka na brzuchu a nogi szczuple? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa

mozliwe, ze masz rozejście mięśni brzucha. Warto spotkać się z fizjoterapeutą, który może odpowiednimi ćwiczeniami pomóc zredukować ten brzuszek. Uwaga, nie polecam działania na własną rękę, ponieważ niektóre ćwiczenia mogą pogorszyć stan.
Konsultacja u ginekologa również,  dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne

Byłam u ginekologa i nawet nie dotykała mi brzucha tylko w srodku sprawdzała usg 

Dnia 30.03.2019 o 21:40, Gość axa napisał:

mozliwe, ze masz rozejście mięśni brzucha. Warto spotkać się z fizjoterapeutą, który może odpowiednimi ćwiczeniami pomóc zredukować ten brzuszek. Uwaga, nie polecam działania na własną rękę, ponieważ niektóre ćwiczenia mogą pogorszyć stan.
Konsultacja u ginekologa również,  dla świętego spokoju.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne

Byłam u ginekologa i nawet nie dotykała mi brzucha tylko w srodku sprawdzała usg 

Dnia 30.03.2019 o 21:40, Gość axa napisał:

mozliwe, ze masz rozejście mięśni brzucha. Warto spotkać się z fizjoterapeutą, który może odpowiednimi ćwiczeniami pomóc zredukować ten brzuszek. Uwaga, nie polecam działania na własną rękę, ponieważ niektóre ćwiczenia mogą pogorszyć stan.
Konsultacja u ginekologa również,  dla świętego spokoju.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne
Dnia 30.03.2019 o 21:23, Gość Gosc napisał:

Zacznij od ginekologa czy wszystko " tam" ok. A jaki mialas brzuch przed ciaza? Tzn czy raczej plaski czy bylas typem jablka? Czyli oponka na brzuchu a nogi szczuple? 

Chuda byłam, duże piersi płaski brzuch, może nie idealnie ale był płaski. Druga sprawa taka ze mam z 5 kg więcej bo woda mi się zatrzymuje i nie wiem co zrobić, biorę leki na trójglicerydy bo cos nie tak choć normalnie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×