Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mma

Mezczyzni pomóżcie!!!Czy faceci też myślą o swoich byłych?

Polecane posty

Gość Mma

Czy faceci myślą o swoich byłych? Co wtedy mysla?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Po co byśmy mieli myśleć? Na Ziemi jest 3 mld bab, życia braknie, szkoda czasu na jakieś byłe wybrakowane i zużyte, pies je trącał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagno doświadczenia

rzadko myślą jeśli to był niewypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mma

W takim razie się cieszę. Często zastanawiam się, czy mój mąż myśli czasami o swoich byłych ...i jestem wtedy zazdrosna ale widocznie niepotrzebnie....😀 

....a co jeśli nie były WYBRAKOWANE?...albo spędzili z nimi dużo fajnych chwil? ....albo rozstali się z byłymi w zgodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Mma napisał:

W takim razie się cieszę. Często zastanawiam się, czy mój mąż myśli czasami o swoich byłych ...i jestem wtedy zazdrosna ale widocznie niepotrzebnie....😀 

....a co jeśli nie były WYBRAKOWANE?...albo spędzili z nimi dużo fajnych chwil? ....albo rozstali się z byłymi w zgodzie?

Zawsze jest taka możliwość, niektórzy mimo rozstania nadal kochają swoje byle i szukają plasterki na rany...wszystko zależy jak facet się zachowuje, czy bywa nieobecny, odpływa myślami, ogląda często jej proflil na FB, duzo z kimś pisze (pewnie z nia). Nie można ignorować takich sygnalow ostrzegawczych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mma

To faktycznie nie mam się o ci martwić. Spędzamy razem 24/24h. Pracujemy razem....Nigdy nie piszę z nikim....Nie chodzi zamyślony....FB nie ma... 

Jest dobrze😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM

"..." "lachociąg" ... ja tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×