Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekażdamożebyćpiękna...

Czy dużo znacie kobiet, które mają piękne, równiutkie, SWOJE zęby? Ja całe życie wstydzę się uśmiechać, bardzo wąskie dwójki, ogromne jedynki, zęby po korekcie aparatem nadal bez szału

Polecane posty

Gość niekażdamożebyćpiękna...

Smutne to. Prawda jest taka że wiele rzeczy zależy nie od nas samych, ale od zwykłego szczęścia. Kobiety, które mają proste, ładne, swoje zęby mogą naprawdę się cieszyć, śmiać bez wstydu.

Zastanawiam się czy tak mało kobiet w uśmiechu '"szczerzy zęby", bo mało kobiet ma je ładne, czy może mają jakieś takie krótkie a poza tym grubsze wargi i dlatego NIGDY nie widzę ich szczerzących się w uśmiechu. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo jest osób, które mają swoje ładne zęby. Są też ludzie, którzy mają ładne zęby po korekcie aparatem. Może Twój ortodonta był kiepski? A może po prostu za bardzo krytycznie oceniasz swoje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko, chyba powinnas isc do psychologa. Masz jakies ogromne kompleksy, przeciez sposób usmiechania nie zalezy od wyglądu zebów, a chyba jest b mało az tak zakompleksionych osób, zeby sie az bały usmiechac ze względu na zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Witaj w klubie! Ja też od podstawówki uśmiecham się oczami. Mam bardzo duże, żółte zęby, kilka wad zgryzu i martwą (poszarzałą) górną jedynkę. Moje żeby są brzydkie i widać to nawet gdy mówię. Moje rodzeństwo zawsze mi dokuczaly, mówiąc np ze mam końskie zęby. Niedawno założyłam aparat, który trochę je zasłonił i dodał mi odwagi. Po zdjęciu założę licówki i/lub korony na całą górę. Większość osób jakie znam mają naturalne, ładne zęby. Tych z pięknymi zębami znam niewiele, ale myślę, że każdy coś z nimi robił (aparat, licówki, korony, wybielanie). Mój mąż ma bardzo ładne zęby, z którymi nic nigdy nie robił. Po teściowej widzę jednak, że to kwestia genów. Z kolei jego siostra ma brzydko krzywe zęby, więc to też nie reguła. Tu jednak chyba pożałowano kasy na ortodontę. Ja w sumie też pozwoliłam sobie na aparat gruuubo po 30tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksjs

Ja mam równe ładne żeby ale żółte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam prawie idealnie równie swoje zęby,  za to okropnie ciemne.  Nawet nie żółte,  ale wręcz brązowe.  Paskudne.  Oczywiście pasty wybielajace nic nie dawaly.  Dopiero koło 30 zrobiłam sobie licówki.  Wydałam wtedy koło 11tys. I to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.  Musiałam nauczyć się uśmiechać, bo nie działały mi te mięśnie między górną warga a nosem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jak wygląda zakładanie licówek? Czy to jest spiłowywanie połowy zęba i nakładanie czegoś? chyba mylę z kompozytem. Jak będziemy przy kasie to chyba też założę sobie licówki, ale to chyba za 5 lat dopiero, a już mam 29. Też mam żółte zęby i używam past wybielających, wtedy jest ciut lepiej. Myślę o wybieleniu u stomatologa.

Pozdrawiam, autorka wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnmnmn

Znam taka kobiete, ma takie iekne sowje zeby, jej siostra rowniez. one sa obecnie w wieku 36 i 31 lat jakos tak, ja dobrze znam ta starsza ale mlodsza widuje czesto oznaczona na fb na zdjeciahc, szczerzy te piekne zeby. W ogole one obie sa bardzo ladne. ta modsza w szczegolnosci. widzialam ja na zywo tylk odwa razy I to przelotie, ale powaznie - wysoka, szczupla, brzuszek marzenie, wlosy geste dlugie blond, piekne zeby, slicznie skrojone usta. ta starsza  nieco nizsza I po ciazy zostalo jej pare kg ale buzia jak laleczka.

za to ma meza ktory wyzywa ja od takich I owakich, bo kiedys w chwili slabosci mi sie pozalila.

ja piekna nie jetsam, no brzydka tez nie, jestem szczupla mam ladne nogi, ale kiepskie wlosy I srednie zeby (zdrowe ale nieladne), ale mam wspanialego meza ktory nigdy mnie nie nazwal typu s*ka  dzi**ka itd nigdy nie uderzyl a jej maz ja popchnal kilka razy tak ze poleciala na kanapke a raz na sciane I to mocno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniOrtodontka

Autorko , weszłam na Twój post bo sama jestem ortodontka . Jeśli masz różnice w wielkości zebow to zawsze możesz je nadbudować . Niestety teraz bardzo często ludzie rodzą się z mniejszymi 2, brakiem zawiązków zebow stałych . Ale to wszystko da się naprawic . Idz do dobrego stomatologa który pomoże Ci z tym problemem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość PaniOrtodontka napisał:

Autorko , weszłam na Twój post bo sama jestem ortodontka . Jeśli masz różnice w wielkości zebow to zawsze możesz je nadbudować . Niestety teraz bardzo często ludzie rodzą się z mniejszymi 2, brakiem zawiązków zebow stałych . Ale to wszystko da się naprawic . Idz do dobrego stomatologa który pomoże Ci z tym problemem . 

dlaczego rodzą się teraz z mniejszymi dœójkami? dzięki za wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaaaksks

Ja mam ładne zęby. Prosciutkke jak z reklamy. Ale żółte bo pije dużo kawy dlatego juz w maju robię sobie wybielanie lampa beyond:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×