Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gizmo

Prezent na roczek.

Polecane posty

Gość Gizmo

Zastanawiam sie nad prezentem dla dziewczynki na roczek ktory organizowany jest w domu. Dostalismy zaproszenie ale nie chcialabym by prezent byl za drogi. Czy myslicie ze cos w granicach 100 zl to wystarczajaco? Myslalam o jakiejs zabawce edukacyjnej czy macie jakies inne pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punkt

W zupełności prezent za 100 zł wystarczy. Na roczek z reguły daje się jakieś prezenty. Ja zawsze pytam mamę dziecka czy ma może jakiś pomysł - tylko ja z tych bezpośrednich i uważam, że mama zna najlepiej swoje dziecko:)

Ostatnio wyjątkowo na roczek daliśmy kopertę, bo zbierali na fajną sesje zdjęciową i tu uważam, że fajnie, że mieli konkretny pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo
3 minuty temu, Gość Punkt napisał:

W zupełności prezent za 100 zł wystarczy. Na roczek z reguły daje się jakieś prezenty. Ja zawsze pytam mamę dziecka czy ma może jakiś pomysł - tylko ja z tych bezpośrednich i uważam, że mama zna najlepiej swoje dziecko:)

Ostatnio wyjątkowo na roczek daliśmy kopertę, bo zbierali na fajną sesje zdjęciową i tu uważam, że fajnie, że mieli konkretny pomysł:)

Super 🙂 dziekuje. Dobrze posłuchać opinii kogos kto juz kiedyś był na roczku, bo to akurat moj pierwszy raz. Skoro juz wiem do jakiej kwoty moge sie ograniczyc na pewno lateiej bedzie mi cos poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×