Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie rozumiem tego kwiku by mieć córkę a nie syna. Po co babę?! Są wredne, co widać na tym forum. Ja chce drugiego syna, będzie córka to trudno. Ale nie rozumiem kwiku waszego

Polecane posty

Gość Gość

Co wam da że kolejną intrygantke powijecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To, czy intrygantka, zależeć będzie od tego jak wychowasz 😉

Mi tam płeć dziecka obojętna, bo to jakim będzie człowiekiem zależy w znacznej mierze od wychowania. Jak nie umiesz zająć się dzieckiem to i z chłopca będzie kawał ...uja, reszta dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że dziewczynka będzie taka pusta jak ty? Może akurat będzie mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka

ja też cieszę się z syna bo baby są wredne i zawistne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Ja nie rozumiem kwiku o syna, ale nie mi to rozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z miasta

łatwiej syna z kryminału wyciągnąć niż córkę z krzaków dlatego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wolę jednak córkę. Jak ma przyjść z brzuchem to przyjdzie raz ma 9 miesięcy a reproduktor zaplodni pol osiedla i na alimenty nie wyrobi 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
4 godziny temu, Gość Jestem z miasta napisał:

łatwiej syna z kryminału wyciągnąć niż córkę z krzaków dlatego 

Serio tak się tłukłas po krzakach, ze teraz myślisz ze to norma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble

u nastolatek norma jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Dziewczynki są w miarę ok do 12 roku życia potem im odbija   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autor to kolejny, ograniczony zyeb, który ocenia wszystko i wszystkich jedynie wg własnych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Co wam da że kolejną intrygantke powijecie

A co mi da, że kolejnego chama, alkoholika i prostaka powiję?  Ewentualnego gwalc.ciciela, pedo.fila czy kryminalistę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble

Masz rację po co w ogole  mieć dzieci hehe, ale baby i tak są głupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie, kafeteria upadła. Poczytałam i jestem przerażona poziomem tutejszych bywalców. Nie ma po co wchodzić na jakikolwiek temat. Żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag

Ja syna i nigdy nie myslalam ze chce taka plec czy taka.  Kocham Go bo jest moim dzieckiem.  Drugie dziecko tak samo.  Byłoby mi obojetne czy syn czy corka.  Moglabym miec samych synow albo same corki i nie mialabym zadnego poczucia straty.  Biore co mi zycie daje i kocham nad zycie,  ale mam taka kolezanke ktora chciala miec chlopca i tylko chlopca podając rozne powody. No i urodzila tego chlopca.  Mnie jej pragnienia też jakos nie bulwersowaly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag

Ja syna i nigdy nie myslalam ze chce taka plec czy taka.  Kocham Go bo jest moim dzieckiem.  Drugie dziecko tak samo.  Byłoby mi obojetne czy syn czy corka.  Moglabym miec samych synow albo same corki i nie mialabym zadnego poczucia straty.  Biore co mi zycie daje i kocham nad zycie,  ale mam taka kolezanke ktora chciala miec chlopca i tylko chlopca podając rozne powody. No i urodzila tego chlopca.  Mnie jej pragnienia też jakos nie bulwersowaly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ciąży i mam ogromną nadzieję że bedzie to chłopiec. Nie dlatego bo wole chłopców ale starszy brat lepiej brzmi. Chcialabym miec córkę i syna. 

To jakie dziecko jest zależy od wychowania a nie od płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

A co mi da, że kolejnego chama, alkoholika i prostaka powiję?  Ewentualnego gwalc.ciciela, pedo.fila czy kryminalistę?

 

to że twój stary taki był, a teraz twój facet taki jest, to nie znaczy ze kazdy taki jest, pusta pało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie moja droga to jakie będzie dziecko zależy od genów ,nie od wychowania moja babcia mawiała ,że gdy ma się diabła za skórą i najlepsze wychowanie nie pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie

Dziewczynki chętniej zajmują się rodzicami na starość. Tak tak wiem wy nie dlatego macie dzieci... sru tutu tu tuuuu. Z dziewczynka jest łatwiej w ogóle. Większa więź. Fajnie mieć parke. Ale jeśli ma się jedno dziecko to dla mnie zdecydowanie dziewczynka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie moja droga to jakie będzie dziecko zależy od genów ,nie od wychowania moja babcia mawiała ,że gdy ma się diabła za skórą i najlepsze wychowanie nie pomoże 

Mądra babcia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moja cora jest cudowna i wszystko mi jedno czy corka czy syn- ja wychowuje swoje dzieci na dobrych ludzi.  Niestety jak widac co poniektorzy nienawidza jednej plci i z tej nienawisci nie moze wyrosnac normalne dziecko.  Te co chca miec tylko syna mam nadzieje, ze to sie uda poniewaz wtedy te dzieci beda mialy jakas szanse chociaz najmniejsza na normalne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja mam 2 synow i kochma ich nad zycie. Drugie dziecko chcialam bardzo dziewczynke, ale okazal sie chlopak. I jaknarazie sa mali i cudowni, maja swoje za uszami ale z tego co widze to dziewczynki tez takie sa wiec to chyba od charakteru zalezy czy dziecko spokojne czy zywe. Bardziej nie wien jak to bedzie jak beda starsi. Marze jeszcze o jednym dziecku ale jeszcze nie teraz moze tak za 2-3 lata i mam nadzieje ze wtedy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×