Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Powiedzieć czy nie

Polecane posty

Gość Gość

Przypadkowo odkryłem że moja  żona uprawiała seks z naszym najlepszym kolegą.Znamy się bardzo dobrze,spotykamy się często.Mam dylemat czy powiedzieć o tym jego żonie,nie wiem jak na to zareaguje, nie chciałbym aby nasze relacje się popsuły.Może jest ktoś kto się znalazł w podobnej sytuacji.Ja osobiście chciałbym to zrobić to samo z jego żoną, ale nie jestem czy ona się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli nie przeszkadza Ci, że żona spała z innym? Dziwny jesteś 😕 

Taką żonę bym spakowała i wystawiła za drzwi. Mąż dostałby w zęby wystające z gęby zanim by wyleciał  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjrifndn

A może zremisuj z żoną kolegi, a później sobie wyjaśnijcie może akurat wyjdzie wam to na dobre i grupowo sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Jdjrifndn napisał:

A może zremisuj z żoną kolegi, a później sobie wyjaśnijcie może akurat wyjdzie wam to na dobre i grupowo sex

Mam podobną sytuację, z początku byłem zły na nią, ale delikatnie zacząłem podchodzić do żony przyjaciela no i tak krok po kroku doszliśmy do sedna, teraz regularnie bzykamy się oczywiście w tajemnicy przed naszymi współmałżonkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.04.2019 o 09:29, Gość gość napisał:

Mam podobną sytuację, z początku byłem zły na nią, ale delikatnie zacząłem podchodzić do żony przyjaciela no i tak krok po kroku doszliśmy do sedna, teraz regularnie bzykamy się oczywiście w tajemnicy przed naszymi współmałżonkami.

Brawo, ile czasu Ci zajęło żeby dojść do takiego wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Kolejny temat o bzykaniu żony przez innego. Jesteście juz naprawdę nudni. Fiutki od trzepania wam odpadną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci to nie przeszkadza powiedzieć,  że wiesz ale , może to robić dalej. A jeśli przewidujesz, że może się rozwiedziesz to nie mów a nawet nagraj aby mieć dowód na rozwód z jej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że szczerość w związku jest najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Angel123456 napisał:

No to jesteście mistrze.  Każdy z każdym w każdym z każdym.  Buuuu

no tak ... jak metodą pucharową to przynajmniej są jakieś pozory ... a każdy z każdym to już upadek wszelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sebastian 23 napisał:

Spróbuj pogadać z nią na ten temat jak jest normalna to zrobi to z tobą

post z 2019 ... już pewnie się rozstrzygnęło. Chyba, że gryzie się z tym dylematem dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×