Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego do ...y nędzy prawie wszystkie kobiety chcą mieć dzieci?

Polecane posty

Gość Gość

Chcę mieć partnerkę ale nie chcę mieć dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abdu

na starcie latwosc seksu, w wieku 20lat juz maja za soba liczne przygody, powyzej mysla o dzieciach i uwiazaniu w ten sposob jakiegos jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewew4ewtr4
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Chcę mieć partnerkę ale nie chcę mieć dzieci!!!

Poszukaj takiej po 50, to nie będziesz miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On by chciał młodą, ale tylko do roohania, nie do wychowywania dzieci i zarabiania na nie. Taki cwaniak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abec
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

On by chciał młodą, ale tylko do roohania, nie do wychowywania dzieci i zarabiania na nie. Taki cwaniak. 

dokladnie, baby to prostytutki, patrzą - chce roochania, to niech zaplaci. Dziwie sie samcom, którzy chetnie na to idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen

Zawsze wszystko musisz postawić na głowie. Rodzicielstwo to nie prostytucja! Nie chcesz utrzymywać własnych dzieci to interes do łapy i trzep.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja się dziwię kobietom, które dla faceta rezygnują ze wszystkich swoich życiowych planów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jakie kobieta może mieć plany życiowe?

Dawanie dopy, rodzenie dzieci i gotowanie pomidorowej - to takie są opcje.

Przecież to można całkiem zgrabnie połączyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
27 minut temu, Gość Sen napisał:

Nie chcesz utrzymywać własnych dzieci to interes do łapy i trzep.  

Ha ha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W agencjach towarzyskich sa takie panie które na stare i nie chcą mieć dzieci.

Tam szukaj autorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

W agencjach towarzyskich to są raczej młode i chude od przeroohania. Poaborcyjne też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale w innych agencjach, sklepach i korporacjach, na ulicach i w pubach są takie panie, które nie są stare. Ale lubią się piep/rzyć. A dzieci nie chcą - i same o to dbają - szukaj. I wal po same jaja 😉 Wystarczy postawić im kawę i poszeptać do uszka., To też prostytutki - ale nie płacisz pieniądzem - tylko kotasem i śniadaniem do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Myślę, ze jest to możliwe... Ale skoro nie chcesz mieć dzieci to najlepsza byłaby wazektomia... no chyba, ze jestes bezplodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen

No to przyjemnego walenia po ulicach, pubach i sklepach, żegnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbvjyh
13 minut temu, marawstala napisał:

Myślę, ze jest to możliwe... Ale skoro nie chcesz mieć dzieci to najlepsza byłaby wazektomia... no chyba, ze jestes bezplodny...

dobra nie pierdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
6 minut temu, Gość jkbvjyh napisał:

dobra nie pierdz

Nie rozumiem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
19 minut temu, marawstala napisał:

Myślę, ze jest to możliwe... Ale skoro nie chcesz mieć dzieci to najlepsza byłaby wazektomia... no chyba, ze jestes bezplodny...

Swietne. Kobitki od prostytutek wyzywa, lapania na bachory ale sam ani mysli sie zabezpieczyc. Preczytaj odp pana... zobacz reakcje i masz wszystko jasne. zwalaj wine na baby choc sam moze sie podwiazac ale przy klejnotach nie da sobie majstrowac, bo a noz widelec za 10 lat biologia sie odezwie i zdanie zmieni. Chyba ze na starcie juz bezplodny i odwraca kota ogonem bo nie moze miec. Meska logika. Zrzuc wine, i miej w du... mysl przed faktem a nie po ... sam sobie 100%  zagwarantuj. A jak nie chcesz, daruj sobie te madrosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
4 minuty temu, marawstala napisał:

Nie rozumiem : )

Trafilas w sedno. Co tu rozumiec? Milczenie to najwymowniejsza odp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 minuty temu, Gość Hehe napisał:

Swietne. Kobitki od prostytutek wyzywa, lapania na bachory ale sam ani mysli sie zabezpieczyc. Preczytaj odp pana... zobacz reakcje i masz wszystko jasne. zwalaj wine na baby choc sam moze sie podwiazac ale przy klejnotach nie da sobie majstrowac, bo a noz widelec za 10 lat biologia sie odezwie i zdanie zmieni. Chyba ze na starcie juz bezplodny i odwraca kota ogonem bo nie moze miec. Meska logika. Zrzuc wine, i miej w du... mysl przed faktem a nie po ... sam sobie 100%  zagwarantuj. A jak nie chcesz, daruj sobie te madrosci. 

Nie czytalam odp pod tematem, odpowiedzialam jedynie na założony temat... Przecież pisze o wazektomii  : ) myślę, ze możliwy jest związek z kobieta która również nie chce mieć dzieci... Wazektomia dała by większą gwarancje : )

Nie rozumiem o jaki atak mnie posadzasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noway000

Pewnie nawet gumy nie chce zakladac 😄

Oczywiscie w wieku 35 mu sie nagle odmieni i wtedy nagle bedzie chcial plodna 20tke 😄 a one tez wola plodnych facetow z prawdziwym popedem 3x dziennie mlodych przystojnych.

A tak w ogole to po co chcesz mlode plodne kobiety i psuc im zycie?

Kobiecie plodnosc szybko mija. A facet +35 juz tez ma zle nasienie bo nawet do bankow spermy tego nie wezma 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraczko
1 minutę temu, Gość Noway000 napisał:

Pewnie nawet gumy nie chce zakladac 😄

Oczywiscie w wieku 35 mu sie nagle odmieni i wtedy nagle bedzie chcial plodna 20tke 😄 a one tez wola plodnych facetow z prawdziwym popedem 3x dziennie mlodych przystojnych.

A tak w ogole to po co chcesz mlode plodne kobiety i psuc im zycie?

Kobiecie plodnosc szybko mija. A facet +35 juz tez ma zle nasienie bo nawet do bankow spermy tego nie wezma 🙂

A co ty masz do gadania?Ja zrobie to co ja zechce a co dalej bedzie to bedzie.Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noway000

Zakladasz temat to odpowiadamy 😄

A co prawde mowie?

Od ciebie to by spermy nawet juz teraz nie wzieli w zadnym banku. Nie mowiac o kobietach 😄

dlatego chca cie na samca beta albo omega ojca ich dzieci. Za to samcow alfa biora nawet na seks bez zobowiazan i o nic nie pytaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A jakie kobieta może mieć plany życiowe?

Dawanie dopy, rodzenie dzieci i gotowanie pomidorowej - to takie są opcje.

Przecież to można całkiem zgrabnie połączyć;)

HAHAHAHA, noo chyba tylko na twojej zapdłej wsi, deb/ilu

Coraz bardziej tępe te trolle są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noway000

Chciales prawdy to masz.

Wiec albo wejdziesz w zwiazek z kobieta i bedziesz normalnym ojcem jej dzieci. Nie bedzie juz szukania innych tak jak alfy. Albo wypad na prostytutki.

Tyle ze one prawdziwych orgazmow nie maja bo ich nie podniecasz. Ale cos za cos.

Kase na dzieci daje sie wspolnie. Szczescie ze jest 500+ bo by bylo jojczenie ze kobieta nic nie daje przez 3 lata zanim do przedszkola pojdzie. A niby jak ma pracowac? Za 1500 zl?

Jak maz i zona maja podobne zarobki to zawsze cos. Nawet to 1500. Ale jak chlop sie miga bo ja nie bede placil na moje dziecko. A k...sa mial to wsadzac no to sorry. Nie mowie ze pierwsza lepsza. Ale na poczatku znajomosci sie mowi ze nie chcesz dzieci zeby czasu nie tracila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
28 minut temu, Gość marawstala napisał:

Nie czytalam odp pod tematem, odpowiedzialam jedynie na założony temat... Przecież pisze o wazektomii  : ) myślę, ze możliwy jest związek z kobieta która również nie chce mieć dzieci... Wazektomia dała by większą gwarancje : )

Nie rozumiem o jaki atak mnie posadzasz 

Nie o zaden atak chodzi. Pisze kierujac do ciebie i pana post. Trafilas w sedno i nic poza tym. Albo bezplodny albo wygodny co zwala wine na innych jakby sam nie dycedowal o tym co ma mieszy nogami. A nuz na stare lata sie odwidzi i trzeba geny pozostawic... a jak cos uszkodza przy wazektomii. Lepiej baba niech piguly lyka lub spirale zaklada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 godziny temu, Gość Hehe napisał:

Nie o zaden atak chodzi. Pisze kierujac do ciebie i pana post. Trafilas w sedno i nic poza tym. Albo bezplodny albo wygodny co zwala wine na innych jakby sam nie dycedowal o tym co ma mieszy nogami. A nuz na stare lata sie odwidzi i trzeba geny pozostawic... a jak cos uszkodza przy wazektomii. Lepiej baba niech piguly lyka lub spirale zaklada...

Ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Noway000 napisał:

Chciales prawdy to masz.

Wiec albo wejdziesz w zwiazek z kobieta i bedziesz normalnym ojcem jej dzieci. Nie bedzie juz szukania innych tak jak alfy. Albo wypad na prostytutki.

Tyle ze one prawdziwych orgazmow nie maja bo ich nie podniecasz. Ale cos za cos.

A inne niby mają? Wszystkie oszukujecie równo, gdy się to wam opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zważywszy na sformułowanie użyte w tytule, żadna kobieta dziecka z tobą nie zechce. Bycie ojcem to zaszczyt, którego niektórzy nie rozumieją i nie szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaa

Ja nie chce dzieci, mam 34 lata. Mam faceta rówieśnika, on też nie chce dzieci. Zresztą i tak kwestia dzieci zależy od kobiety, bo to ona rodzi i potem opiekuje się dzieckiem. Jestem też przeciwna hormonom wiec używamy gumek. Nie bylabym z kimś kto by mi kazał brać pigułki bo on ma "uczulenie" na gumki. Na szczęście dla mojego faceta gumki to żaden problem. Ciężko teraz takiego znaleźć. Każdy chce żeby kobieta trula się tabsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aatag
52 minuty temu, Gość Agataaa napisał:

Mam faceta rówieśnika

moja facetka też rówieśniczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×