Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominika38

Warszawa- usuwanie zmarszczek

Polecane posty

Gość Dominika38

Hej, jaką klinikę polecacie w Warszawie, zeby odmlodzic troche skore? Nie zalezy mi na jakims inwazyjnym usuwaniu zmarszczek, ale chce troche wygladzic skore- glownie pod oczami i wokol ust, bo tam mam brzydkie zmarszczki. PS. Mam 38 lat, czy to dobry wiek, zeby juz cos kombinowac przy twarzy?

 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaaaa

no nie wiem, w wawie jest tego duzo, najlepiej poczytac opinie nie tylko o samej klinice, ale tez o konkretnym lekarzu. bo do kosmetyczki nie warto isc. lekarz wykona zabieg profesjonalnie i efekt jest lepszy niz po zwyklym kosmetycznym zabiegu, ktory dziala jedynie na wierzchnia warstwe skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewel

Wydaje mi sie, ze w tym wieku dobrze jest jakos intensywniej odżywic skore, bo potem mozesz miec problem ze zmarszczkami, ktorych juz nie da sie za bardzo wygladzic. Nawet mezoterapia beziglowa poprawia wyglad skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbik

zobacz sobie na ofertę Melitusa, mają wieeele zabiegów na twarz i cialo i kazdy z nich jesst wykonywany przez lekarza.  A to wazne, bo jednak masz pewnosc, ze zabieg wykonuje profesjonalista, ktory potrafi dawkowac preparat i jest swiadomy efektow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMaga
Dnia 27.04.2019 o 19:25, Gość berbik napisał:

zobacz sobie na ofertę Melitusa, mają wieeele zabiegów na twarz i cialo i kazdy z nich jesst wykonywany przez lekarza.  A to wazne, bo jednak masz pewnosc, ze zabieg wykonuje profesjonalista, ktory potrafi dawkowac preparat i jest swiadomy efektow ubocznych

w tej klinice zabiegi ma wykonywane pani Aneta Kreglicka. Wyglada tak zadbanie mimo że ma 50kę na karku, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka

Ja to Melitus kojarze głównie za sprawą dr Noszczyk,którą widziałam w kilku programach nt.medycyny estetycznej. Bardzo profesjonalna pani doktor, bylam u niej na konsultacji i dwukrotnie na powiekszeniu ust. Pani doktor to prawdziwy przyklad lekarza z powolania. Nie robi zabiegu 'jak popadnie' tylko dobrze doradza i dba o estetyczny efekt. Ja ze swojego jestem zadowolona, bo usta mam piekniepowiekszone, delikatnie, a nie jak wiekszosc kobiet jak z jednej tasmy produkcyjnej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swietłana

w tym wieku to tylko zabieg Focus Talus . Robią pół twarzy - od razu widzisz rezultat a nie jak przy innych zabiegach trzeba czekać nie wiadomo na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest wiele różnych sposobów na spłycenie zmarszczek. Proponuje ci żebyś wybrała się do Radzikowska Clinic w Warszawie. Tam już się tobą odpowiednio zaopiekują i doradzą ci odpowiedni zabieg na zmarszczki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zabieg na zmarszczki to powinien dobrać lekarz. To co jednej będzie służyło, u innej może się nie sprawdzić. Takie jest moje zdanie 🙂 dlatego ja sama chodzę do kliniki Demeter w Warszawie i tam zdaję się na lekarzy. Doktor Maj czy doktor Biłyk zawsze doradzą mi odpowiedni zabieg aby moja skóra wyglądała młodziej i promienniej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×