Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szok szok

Znowu szwedzka patologia

Polecane posty

Gość szok szok

Właśnie czytałam artykuł o Rosjaninie, któremu w Szwecji odebrano 3 córki i umieszczono je w muzułmańskiej rodzinie zastępczej, bo u matki dzieci stwierdzono schizofrenię!!! Ojcu pozwalano na widzenia z dziećmi 6 godzin w tygodniu! Facet "porwał" córki i przyleciał do Polski, zatrzymano ich, ale policja i straż graniczna zachowały się ok, przyznano im status uchodźców, dziewczynki mogą być przy ojcu w Polsce. To jest kolejny raz kiedy słyszę o takich akcjach w Szwecji czy Norwegii - co jest z tymi krajami nie tak? Przecież to niemal legalny handel dziećmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałam o tym, ale ten facet przystojny, szczupły ,wygląda na 25 lat a nie na 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo może mają za mało "swoich" dzieci, więc kombinują, żeby mieć choćby takie, które na takie wyglądają. Bardzo chętnie odbierają dzieci emigrantom o jasnej skórze z byle powodu. O Niemczech słyszy się podobne historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest tak, jak w lewackich krajach panstwo daje sobie monopol na wszelkie decyzje o dzieciach ,a rodzice nie mają nic do gadania. Na szczęście , w Polsce rodzice nie muszą przechodzić takiej traumy. Obecny rząd  nawet wprowadził ustawę zabraniającą odbieranie dzieci rodzicom, bo za rządów PO odbierano dzieci z powodu biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok szok
19 minut temu, Gość Gość napisał:

To jest tak, jak w lewackich krajach panstwo daje sobie monopol na wszelkie decyzje o dzieciach ,a rodzice nie mają nic do gadania. Na szczęście , w Polsce rodzice nie muszą przechodzić takiej traumy. Obecny rząd  nawet wprowadził ustawę zabraniającą odbieranie dzieci rodzicom, bo za rządów PO odbierano dzieci z powodu biedy.

Serio jest taka ustawa? Nie wiedziałam

Ale to co się dzieje w Skandynawii od lat to jakiś kosmos, a opinia publiczna sądzi, że tam jest raj na ziemi...Zupełnie jakby komuś zależało, żeby nie poruszać tematu odbierania dzieci. Dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, jest w Polsce ustawa, zabraniająca zabieranie dzieci rodzicom  z powodu ubóstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kurcze jak za czasow hitlerowskiej okupacji. Porywali dzieci z blond wlosami i niebieskimi oczami, wywzili do Niemiec, zeby wychowac ich na arianow.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Serio wychowywali ich na braci polskich?Bo tym byli arianie. Zawsze mi się wydawało, że w Niemczech byli aryjczycy, a tu taka nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ooo znowu polska, żałosna propaganda... To tak nie działa, ale o czym mówić w kraju, w którym noworodek w reklamowce znaleziony w smietniku albo dzieciaki latami gwalcone przez ojca to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1980
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To jest tak, jak w lewackich krajach panstwo daje sobie monopol na wszelkie decyzje o dzieciach ,a rodzice nie mają nic do gadania. Na szczęście , w Polsce rodzice nie muszą przechodzić takiej traumy. Obecny rząd  nawet wprowadził ustawę zabraniającą odbieranie dzieci rodzicom, bo za rządów PO odbierano dzieci z powodu biedy.

hahahaha, ale fanatyczka PiS :P  jak dsobrze, ze ja mieszkam w lewackim kraju - nie, nie Skandyanwia, a w sumie szkoda, bo bylam w Norwegii i Danii i sa to super kraje. ludzie zadowolen, krae bogate, nie to co polska bieda i ponuractwo i zawisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kasia1980 napisał:

hahahaha, ale fanatyczka PiS 😛 jak dsobrze, ze ja mieszkam w lewackim kraju - nie, nie Skandyanwia, a w sumie szkoda, bo bylam w Norwegii i Danii i sa to super kraje. ludzie zadowolen, krae bogate, nie to co polska bieda i ponuractwo i zawisc

W du...pie mam PiS, ale coś z tymi krajami jest nie tak. Fajnie, że byłaš, ja też byłam i znajomi też byli. Sorry, ale widocznie krótko byłaś, bo skandynawowie nie spoufalaja się z obcymi,, dlatego zdawało ci się, że zadowoleni i nie ponuracy. 

Może jedź tam na dłużej i wtedy się wypowiadaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak już mógł ten ojciec dzieci zobaczyć przez te sześć godzin widzenia to musiał jechać trzysta (sic!) kilometrów! Dzieci chrześcijańskiej wiary u Arabów wiary muzułmańskiej?! 

Sorry ale normalne to niestety nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szwecja to chory kraj, ten mit raju to zostal z lat 80. Teraz tan trzeba zapieprzac i placic wysokie podatki zeby bylo na zasilki dla szmatoglowych a po bezpieczenstwie sladu nie ma.  Coz, glupich nie szkoda, nawpuszczali dzikich to maja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×