Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GrubaMatkaWariatka

5 kg/mc. Realne? Cel: -20 kg

Polecane posty

Gość GrubaMatkaWariatka

Witajcie, tekstów, postów i informacji na temat diety i odchudzania jest sporo. Czytam i czytam... Ale chyba najlepszym źródłem informacji są realne osoby, którym udało się już schudnąć i jakiś etap mają za sobą. Piszę do Was z pytaniem. Czy możliwe jest by schudnąć 5 kg miesięcznie? Czy jest to zdrowe? Ważne 80 kg. Mam 168 cm wzrostu. Mój cel to 60 kg. Wiadomo, że każdy liczy na szybkie efekty. Ale wiem, że to nie czary. Chciałabym schudnąć 20 kg, wiadomo w 4 miesiące to pewnie mało realne. Ale jeśli tak, jeśli jest taka szansa, to jak? Podpowiecie coś? Jestem zmotywowana! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVKA

Czesc. Ja tez bym chciala schunad ok 20 kg, alwe nie w takim szybkim tempie. Jak dla mnie jest to nie zdrowe i nie realne, a jesli nawet sie jakims cudem uda to kg i tak wroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10-dniowka

Jest możliwe schudnięcie 5 kg miesięcznie, wszystko zależy od diety, sportu i przemiany materii. W pierwszym miesiącu można schudnąć np 6 kg, w kolejnym 4 kg, w trzecim 3 kg. Nie da się chudnąc po tyle samo w każdym miesiącu odchudzania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubaMatkaWariatka

To w jakim czasie realnie mogę schudnąć 20 kg? 5 kg miesięcznie to tak szacunkowo było. Jeśli jednego miesiąca będzie 6 a drugiego 4 to też spoko. 

Jaką dietę wybrać i ile razy w tygodniu ćwiczyć, żeby się nie zniechęcić a efekty były zadowalające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia

Czasami zmiana myślenia trwa dużej niż sam dieta a kończy się zazwyczaj efektem jo-jo bo ludzie po tym jak schudną bardzo szybko wracają do starych przyzwyczajeń. Stosowanie Slimunox  pozwala na systematyczne wprowadzanie zmian.Co skutkuje trwałą utratą wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc

Może spróbuj African MANGO 💪 

Poczytaj 🙂

http://nplink.net/BoSRLIx8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłe Panie zapraszam do współpracy, chętnie rozwieje wątpliwości i rozpisze zbilansowana dietę według Pańskich potrzeb i pomogę pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zmienić niezadowalającą Cię figurę 

Chętnie odpowiem na pytania pod adresem mailowym: dietetykpoznan929@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×