Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Coral

Spóźniająca się miesiączka

Polecane posty

Gość Coral

Witam. Mam pytanie odnośnie spóźniającej się miesiączki. Nie współżyłam przez ok. pół roku. 31.03 doszło do stosunku (zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i byłam dzień przed miesiączką) . Czy stosunek mógł wpłynąć na miesiączkę? Miesiączka spóźnia się prawie 4 dzień. Kiedyś miałam podobną sytuację (miesiączka spóźniła się 7 dni). Czy możliwe jest, że to przez stosunek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Tak, ja mysle, ze tak. Akurat baaaardzo male szanse, ze mialas az takiego pecha, zeby dzien przed miesiaczka i z antykoncepcja, zajsc w ciaze. Sprobuj sie tylko nie stresowac, bo to tylko opozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coral
1 godzinę temu, Gość Wredna napisał:

Tak, ja mysle, ze tak. Akurat baaaardzo male szanse, ze mialas az takiego pecha, zeby dzien przed miesiaczka i z antykoncepcja, zajsc w ciaze. Sprobuj sie tylko nie stresowac, bo to tylko opozni.

No właśnie się stresuje. Dodam, że partner nie doszedł ale i tak się martwię. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc666

Malutkie sa szanse jeżeli prezerwatywa nie pękła wręcz zerowa, a nie wolałabyś później się przykładowo zabezpieczać jakąś ultralekką anty na przykład vines? Stresu nie ma, jesteś zabezpieczona, do tego miesiączki są  regularne jak w zegarku, pomyśl nad tym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaa

Hej. Ja mam taki problem, że już od 52 dni nie mam miesiaczki. Wcześniej brałam luteinę na wywołanie i ten brak miesiączki wystąpił po jej odstawieniu (odstawiłam za sugestią lekarza). W 41, 42 i 51 dniu cyklu uprawiałam seks bez zabezpieczenia (zaczynamy starania o dziecko) zastanawiam się czy jest w takim przypadku jakakolwiek szansa na ciążę. Wczoraj odczuwałam lekkie kłucie jajnika po prawej stronie, mam nadzieję, że była to owulacja i jednak coś z tego będzie. Znacie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze jest szansa. Może według Twoich obliczeń byłaś dzień przed miesiączką . Organizm człowieka lubi płatać figle czasem, mogła Ci się np. przesunać owulacja i już miesiączka występuje w innym terminie. Ja, na Twoim miejscu zrobilabym test lub udała się do ginekologa, ale najpierw zobacz czy masz jakieś objawy ciązy , tutaj masz wszystko bardzo fajnie opisane https://www.kreatywna.pl/styl-zycia/dziecko/pierwsze-objawy-ciazy-kiedy-wystepuja-i-jak-je-rozpoznac/   bedziesz przyniajmniej juz widzieć  jakiego wyniku możesz się spodziewać . Daj znam znać. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze jest szansa. Może według Twoich obliczeń byłaś dzień przed miesiączką . Organizm człowieka lubi płatać figle czasem, mogła Ci się np. przesunać owulacja i już miesiączka występuje w innym terminie. Ja, na Twoim miejscu zrobilabym test lub udała się do ginekologa, ale najpierw zobacz czy masz jakieś objawy ciązy , tutaj masz wszystko bardzo fajnie opisane https://www.kreatywna.pl/styl-zycia/dziecko/pierwsze-objawy-ciazy-kiedy-wystepuja-i-jak-je-rozpoznac/   bedziesz przyniajmniej juz widzieć  jakiego wyniku możesz się spodziewać . Daj znam znać. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×