Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dakotakerr

ANTYKONCEPCJA PIERWSZA TABLETKA WAŻNE

Polecane posty

Wczoraj odwiedziłam lekarza, jestem dziewicą ale nie mam już błony dziewiczej, bo została przebita w inny sposób a więc badanie było normalnie przeprowadzone. Została pobrana cytologia. Okres powinnam dostać za 5 dni, ale mam plamienia, a w zasadzie już chyba normalne krwawienie od godzin 4:00 rano. Dziś kupiłam tabletki antykoncepcyjne. Zastanawiałam się z początku czy bóle podbrzusza i krwawienie mogą być spowodowane badaniem właśnie...Nie chciałabym, żeby stało się tak, że wezmę pierwszą tabletkę a okaże się, że to jeszcze nie okres. Boli mnie jednak teraz już tak jak normalnie podczas okresu, często miałam tak, że jak z partnerem uprawialiśmy petting to przyspieszało to u mnie okres, jeśli był blisko. Czy mogę wziąć tę tabletkę normalnie dziś o godzinie 19:00. Będę jeszcze obserwować organizm, czy krwawienie ustąpi, ale jeśli doktor powiedział, że wszystko jest u mnie w porządku, to raczej byłoby one krótkotrwałe. Stresuję się jednak, ponieważ pierwszy raz będę stosować antykoncepcję i nie chciałabym czegoś już na początku pomylić. Mam wiedzę i wiem, że dla niektórych takie pytania wydają się śmieszne, niedojrzałe, dla mnie troszeczkę też, ale stres i niepewność robią swoje...Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila90

nie, antykoncepcję stosujesz od pierwszego dnia miesiączki, jeżeli chcesz być chroniona od pierwszej tabletki. Ja tak samo zrobiłam jak zaczęłam vines stosować, poczekaj spokojnie na okres i weź pierwszego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta

Powinnaś stosować się do ulotki leku, zapytaj się farmaceuty jeśli masz wątpliwości odnośnie stosowania. Jesteś pewna,że ta forma antykoncepcji jest dla Ciebie ? Może kapturek antykoncepcyjny FemCap + Contragel green plemnikobójczy byłyby dla Ciebie dobre.  Zamawiam z naturalna-plodnosc.pl i szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka

Ja osobiście odradzam tabletki, wolę używać prezerwatyw i żelu plemnikobójczego contragel, lepiej się czuję bez tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałek

Gumki drożyzna i nigdy nie masz pewnosci ze sprzedali Ci całą lub nie zawiedzie😐  w trakcie sexu juz lepiej jak laska bierze tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×