Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmartwiona

Mąż zazdrosny o kolegę???

Polecane posty

Gość Zmartwiona

Witam! Mam kolegę. Nic więcej jedynie dobry znajomy. Ostatnio miewa problemy w związku. Tzn nakrył swoją dziewczynę na zdradzie. Ja tą dziewczynę znam. Z racji tego często do mnie dzwoni żeby się poprostu wyżalić i wygadać. Pocieszam go rozmowa. Ale mój mąż robi sceny. Zarzuca mi że ciągle z nim gadam i jemu się to nie podoba. Ale ja tylko rozmawiam przez telefon może ze 2 razy w tygodniu. Nic więcej ale on swoje. Nie spotykam się z nim, nie umawiamy się. Ale za.ro mój mąż miał kiedyś koleżankę z którą chodził na kawę czy odwoził ja do domu itp. no i ok, ja pretensji nie miałam. Wierzę mu. Nie wiem co robić żeby przemówić mu do rozumu. Nie chce tez tracić kolegi. Jakieś mądre rady?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do rozsądku powinnaś sama się wziąść. Żyjesz cudzym życiem nie mając swojego mieszasz w innym. 

Post sugeruje starą babę   obgaduje ciekawska i ma o czym plotkować i pisać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mężuś z czasem znajdzie sobie młodszą będzie miał dosyć, stara baba wścibska zostanie sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro on miał kiedyś koleżaneczkę której woził tyłek do domu i stawiał kawki to teraz ty masz prawo mieć przez jakiś czas kolegę, żeby było po równo.

Nie chce żebyś miała kolegów, mógł sam kiedyś myśleć i nie mieć koleżaneczki ;) 

 

Wiesz czemu on jest zazdrosny? Uwaga: każdy sądzi po sobie.

Bo z tą koleżanką na bank coś było na rzeczy, ru*cha*ł ją więc teraz się wścieka bo jest przekonany, że Ty z tym kolegą masz taką samą relację jak on miał kiedys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Stara baba się zmyła z tematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Marzy o młodych ogierach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oddalasz się emcjonalnie od męża żyjąc problemami obcego faceta ( zdrada emocjonalna ) i zanim się spostrzeżesz będziesz więcej spędzała czasu z nim, pojawi się współczucie które zamieni się w uczucie coraz silniejsze i ... skoczy się w łóżku na seksie. O to ci chodzi bo taka jest prawda ? to zaoszczędz czasu i od razu odejdz od męża przeprowadzając się do pokrzywdzonego biednego misia aby mu ulżyć w niedoli. Od tego są psychologowie i kumple , on ciebie wciąga w związek najpierw uczuciowy ( jaki ja jestem biedny, nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie przytuli, tęsknię za przytulenie, za pocałunkiem , brakuje mi kobiety .... ) . Ty tego nie widzisz ale jeszcze mąż aż za nadto i nie dziw się jak znajdzie sobie pociszycielkę że żona lubi innych, że go nie zauważa, że woli innego, że pewnie się umawiają na randki, że ma romans. Weż wiadro zimnej wody i włóż do nie głowę puki jeszcze możesz to wszystko odkręcić = naprawić. Ty zepsułaś ty naprawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

oddalasz się emcjonalnie od męża żyjąc problemami obcego faceta ( zdrada emocjonalna ) i zanim się spostrzeżesz będziesz więcej spędzała czasu z nim, pojawi się współczucie które zamieni się w uczucie coraz silniejsze i ... skoczy się w łóżku na seksie. O to ci chodzi bo taka jest prawda ? to zaoszczędz czasu i od razu odejdz od męża przeprowadzając się do pokrzywdzonego biednego misia aby mu ulżyć w niedoli. Od tego są psychologowie i kumple , on ciebie wciąga w związek najpierw uczuciowy ( jaki ja jestem biedny, nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie przytuli, tęsknię za przytulenie, za pocałunkiem , brakuje mi kobiety .... ) . Ty tego nie widzisz ale jeszcze mąż aż za nadto i nie dziw się jak znajdzie sobie pociszycielkę że żona lubi innych, że go nie zauważa, że woli innego, że pewnie się umawiają na randki, że ma romans. Weż wiadro zimnej wody i włóż do nie głowę puki jeszcze możesz to wszystko odkręcić = naprawić. Ty zepsułaś ty naprawiaj.

póki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Namòw  męża niech wezmą cię na dwa bolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×