Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mika

Wstęp do menopauzy

Polecane posty

Gość mika

Czy w okolicach 40 zauważacie jakieś zmiany w swoich cyklach, które mogą świadczyć o zbliżaniu się do menopauzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Krótszy lub dłuższy cykl. Tzn miesiączki co 25-26 dni lub po ponad miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

u mnie podobnie; nie wiem czy stosujecie jakąś antykoncepcję, ale ja ze swojej belary nie zamierzam jeszcze długo rezygnować; wydaje się, że kobieta już nie jest płodna jak ma menopauzę, a tu potem niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskal
Dnia 15.04.2019 o 17:00, Gość beata napisał:

u mnie podobnie; nie wiem czy stosujecie jakąś antykoncepcję, ale ja ze swojej belary nie zamierzam jeszcze długo rezygnować; wydaje się, że kobieta już nie jest płodna jak ma menopauzę, a tu potem niespodzianka ;)

ja jestem przed 40 sporo, ale chciałabym się skutecznie zabezpieczyć, nie chcę ryzykować wpadki przy trójce dzieci; czy ta belara jest skuteczną antykoncepcją i jak ze skutkami ubocznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Tabletki wykazują bardzo dużą skuteczność antykoncepcyjną; wystarczy popatrzeć jaki mają wskaźnik Pearla w porównaniu z innymi metodami; co do skutków ubocznych to belara jest dobrze tolerowana, ma małą dawkę hormonów; skutki uboczne na początku stosowania mogą występować, ale przechodzą, też miałam; ogólnie do trzech miesięcy mogą się nawet utrzymywać, organizm musi się przyzwyczaić do hormonów; ja innych tabletek nie brałam, belara mi odpowiada;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×