Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce napisać list do kochanki męża aby dała nam spokój i zostawiła go w spokoju chce napisac jej o tym jak byłam i jestem z nim szczęśliwa, pokazać jej zdjęcia nasze wspólne

Polecane posty

Gość gość

Nie mam już sił na ten trojkąt :( Chce zwrócić się do jej przyzwoitości, nie straszyć ale wytłumaczyć że nie może na czymiś niesczęściu budować swojego życia :( Trzymajcie kciuki, siedze i piszę list, łzy lecą mi po twarzy, jutro go jej dostarczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee

Jakiego szczescia? Maz cie zdradza i ma dupie, i to nazywasz szczesciem? Moze zamiast tego zalosnego listu napisz pozew o rozwod, jesli masz jeszcze odrobine godnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Hmmm... Przykra sprawa... Ale jezeli moge cos doradzic, to sugerowalabym sie uspokoic, wziac gleboki oddech, moze isc na spacer...

Ewentualmie napisz list, zeby wyrzucic to wszystko z siebie, a potem go spal lub wyrzuc.

W tej chwili dzialasz pod wplwem ogromnych emocji, to nigdy nie jest dobre.

Co z tego ze jej napiszesz jak to bylas i jestes z nim szczesliwa? Jak widac ON nie jest szczesliwy z Toba. Nie znam Was wiec trudno stwierdzic z czyjej to winy, co zaszlo miedzy Wami itd... Czy on sie przyznal do zdrady? Skad wiesz kim jest jego kochanka? 

Takim listem nic nie zdzialasz, jesli ona jest wyzbyta skrupolow to go przeczyta, wyrzuci i tyle. Nie obnazaj sie bez potzreby, zachowaj troche godnosci - wiem ze to trudne w takich sytuacjach, ale bedziesz sie potem duzo lepiej czula niz po wreczeniu pianego pod wplywem emocji i lez listu. Uwierz mi, to bez sensu... Oczywiscie zrobisz jak uwazasz....

Ja w kazdym razie pozdrawiam, zrob sobie teraz filizanke dobrej herbaty, postaraj sie uspokoic.. I pamietaj: TO TYLKO FACET!!! ONI NIE WARCI SA NASZYCH LEZ! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc d

Dlaczego się tak się upadlasz ?? To nie wina kochanki ze maz cie zdradza. Wina leży po stronie twojego męża, który ma w d.. ciebie i rodzinę i woli posuwac inna kobietę.  Takiego typa należy się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Napisz lepiej list do męża jaka to jesteś z nim szczęśliwa i dołącz wspólne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Męża kocham i wiem że gdyby ona zniknęła to byśmy mieli dalej wspaniałe życie. Tylko tego chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne

provo kochanki, której żonaty w weekend ma ja w doopie a pelikany am am am. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki ktoś

Wiesz powiem Ci szczerze to nie jest jej wina tzn jest ale nie tak jak Ty sobie to wyobrażasz bo tak naprawdę twój mąż jest dorosłym facetem który sam podjął takie decyzje , nikt go nie zmuszał do tego aby wejść w romans , nie jest małym dzieckiem żeby usprawiedliwiać jego zachowanie ... Raczej powinnaś porozmawiać z mężem i sama się zastanowić po rozmowie czy faktycznie tego zaluje i czy więcej się to nie powtórzy , wiem że go kochasz nieraz można wybaczyć takie sytuacje ale to naprawdę naprawdę musi być w nim poczucie że zrobił źle i chce się zmienić , to że wyślesz jej zdjęcia czy list .... Ona tylko Cię wyśmieje .... 

Nieraz ciężko jest zakończyć pewien etap naszego życia ale potem dopiero zobaczymy że było warto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam

kto jeszcze na kafe się na takie prowokacje nabiera... 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ja
7 minut temu, Gość gość napisał:

Męża kocham i wiem żJa jae gdyby ona zniknęła to byśmy mieli dalej wspaniałe życie. Tylko tego chce. 

Nie kochana, gdyby ona zniknęła a pewnie nie dlugo i tak zniknie to pojawi się kolejna. Tak to juz jest... Szczęśliwa z nim juz nie bedziesz. A wspaniale życie odeszlo wraz z pojawieniem się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dziewczyny napislam ten list zaproponowałam w nim żeby się do nas wprowadziła - wszyscy będą szczęśliwi 

jutro wysyłam dzisiaj u mnie poczta nie działa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Głupotą jest pisanie listu.. Mąż ma kontakt z kochanką? Może to już koniec, nie warto się ośmieszać.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

dolacz do niego talonik na skrzynke piwa, jako nagrode, ze chce wziasc twojego meza i ustal termin odbioru. Nie zapomnij o wymianie zamkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak jeszcze Ci mało upokorzeń to pisz. Najlepiej na fb go wstaw, niech wszyscy widzą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuza
Przed chwilą, Gość Gosia napisał:

: TO TYLKO FACET!!! ONI NIE WARCI SA NASZYCH LEZ! 

 

Jak by to wszystko miało polegać na takich efministycznych poradach starych 40 letnich panien co faceta nigdy nago nie widziały, to nikt z nikim by się nie łączył.

Pełno takich dziwactw w pralamencie łuropeiskim, z którymi walczy Dobromir Sosniarz, a na swoim kanale jutub obnaża ich hipokryzję.

Autorko napisz ten list i JEJ DOSTARCZ, bo nigdy nie zrozumie ta żetoniara że Ty istniejesz i nie słuchaj tych starych zgryźliwych bab, są normalne baby, które Cię wesprą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

dziewczyny napislam ten list zaproponowałam w nim żeby się do nas wprowadziła - wszyscy będą szczęśliwi 

jutro wysyłam dzisiaj u mnie poczta nie działa 

Bardzo dobre posunięcie👏 O ile to prawda. Doradzam też, że mąż powinien dostać odpis tej epistoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Arbuza napisał:

Jak by to wszystko miało polegać na takich efministycznych poradach starych 40 letnich panien co faceta nigdy nago nie widziały, to nikt z nikim by się nie łączył.

Pełno takich dziwactw w pralamencie łuropeiskim, z którymi walczy Dobromir Sosniarz, a na swoim kanale jutub obnaża ich hipokryzję.

Autorko napisz ten list i JEJ DOSTARCZ, bo nigdy nie zrozumie ta żetoniara że Ty istniejesz i nie słuchaj tych starych zgryźliwych bab, są normalne baby, które Cię wesprą.

Wszystko już polegało na takich seksistowskich poradach jak Twoje i dlatego na świecie jest tyle nieszczęśliwych par.

Pełno takich nienawistnych bab( albo po prostu facetów) w naszym sejmie. Najchętniej to byscie widzieli kobiete upupioną w domu. 

Same już najczęściej nie pamiętacie co to jest przyjemność bycia z kimś w związku. Takie posłanki Pawłowicz.

NAPISZ LIST I GO SPAL. Nie ośmieszaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polki nie mają kompletnie godności. I Ty mu jeszcze skarpety pierzesz? Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahahahahaha fajne prowo😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkm

Dlaczego Cię zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×