Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniela

Ciekawe imię dla córki

Polecane posty

Gość Aniela

Cześć! Założyłam ten temat, bo chciałabym się dowiedzieć co uważacie o tych imionach: 

Róża,

Nadzieja (i wtedy córka mogłaby używać wersji angielskiej - Hope),

Jagoda,

Dalia,

Kalina. 

Również:

Aurora,

Auroria, 

Serena, 

Stella,

Julietta,

Aurela (nie mylić z Aurelią), 

Anastazja,

Stazyjka.

Piszcie, co o nich myślicie, które z tych są Waszymi top 3, i które z nich są najgorsze. Ciekawe imiona dodane od siebie również miłe widziane. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnndjsj

Przepiękne imię Nadzieja, Aurora tez OK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hodc

myśle ze jesteś gorzej niż głupia i szkoda ze matka cie nie wyobrtowala kiedy był na to odpowiedni moment

jesli nazwiesz dziecko nadzieja jak boga kocham sama zadzwonie na mops żeby dziecko wysłali do normalnej rodziny a ciebie do więzienia i psychiatryka bo to trzeba mieć nie pokolei we łbie żeby być dorosła kobieta i mieć takie pomysły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
1 minutę temu, Gość hodc napisał:

myśle ze jesteś gorzej niż głupia i szkoda ze matka cie nie wyobrtowala kiedy był na to odpowiedni moment

jesli nazwiesz dziecko nadzieja jak boga kocham sama zadzwonie na mops żeby dziecko wysłali do normalnej rodziny a ciebie do więzienia i psychiatryka bo to trzeba mieć nie pokolei we łbie żeby być dorosła kobieta i mieć takie pomysły 

hahahaha lecz się, jak będę chciała to nazwę dziecko nawet Jessica - coś w twoim stylu. Nadzieja to normalne imię, wiec ucisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
1 minutę temu, Gość hodc napisał:

myśle ze jesteś gorzej niż głupia i szkoda ze matka cie nie wyobrtowala kiedy był na to odpowiedni moment

jesli nazwiesz dziecko nadzieja jak boga kocham sama zadzwonie na mops żeby dziecko wysłali do normalnej rodziny a ciebie do więzienia i psychiatryka bo to trzeba mieć nie pokolei we łbie żeby być dorosła kobieta i mieć takie pomysły 

hahahaha lecz się, jak będę chciała to nazwę dziecko nawet Jessica - coś w twoim stylu. Nadzieja to normalne imię, wiec ucisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to jest w ogóle przykre ze wy wsystskie głupie pi.. jestescie takie mądre przy rozkładaniu nóg ale jak już przychodzi do wyboru imieni każda sugeruje się wersja angielska- jakby wasze dziecko miało mieć zapewniona lepsza przyszlodc

znakac zycie 90% wszystkich mamuś które dają na imie właśnie stella albo hope xd  była raz za granica i to na ukrainie po fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

to jest w ogóle przykre ze wy wsystskie głupie pi.. jestescie takie mądre przy rozkładaniu nóg ale jak już przychodzi do wyboru imieni każda sugeruje się wersja angielska- jakby wasze dziecko miało mieć zapewniona lepsza przyszlodc

znakac zycie 90% wszystkich mamuś które dają na imie właśnie stella albo hope xd  była raz za granica i to na ukrainie po fajki

Oooo, naprawdę? Nie wiem czy wiesz, ale mój mąż jest obcokrajowcem. Wiec chyba mam prawo - no ale tak, w końcu Ty jesteś taka mądra, że oh i ah! Nagrodę powinnaś dostać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina Róża

Przepiękne imię Róża. To moje drugie imię, bardzo je lubię. Nadieżda też ok, a moje ulubione stąd myślę, że Anastazja. 

 

Julietta? Ciekawa alternatywa dla wszystkich Julek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

moj maz tez jest obcokrajowcem - pięknym Turkiem poznaliśmy się w niemczech jak zbierałam truskawki dlatego chce nazwać dziecko po angielsku albo może arabsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

jak jest Zuzanna po arabsku ktoś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dalia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Aniela
Przed chwilą, Gość Aniela napisał:

jak jest Zuzanna po arabsku ktoś wie???

 

1 minutę temu, Gość Aniela napisał:

moj maz tez jest obcokrajowcem - pięknym Turkiem poznaliśmy się w niemczech jak zbierałam truskawki dlatego chce nazwać dziecko po angielsku albo może arabsku

Niezłe podszywki. Leczcie się :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Anastazji

Mam córeczkę Anastazję- najpiękniejsze imię na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Anastazji

a anastazja wzięło się stad ze podczas porodu ucięli mi wszystkie stopy i wołali anestezjologa :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stazyjka cudowne imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coo

Jest takie imię Auroria ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela
Przed chwilą, Gość coo napisał:

Jest takie imię Auroria ? 

tak moj tata ma tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coo
7 minut temu, Gość Aniela napisał:

tak moj tata ma tak na imie

dziwne. mój to Ryszard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

Aurela ok, ale brzmi dość męsko. Co powiesz o imieniu "Aureliana"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywudm

Róża, - piękne imię, jedno z moich ulubionych

Nadzieja (i wtedy córka mogłaby używać wersji angielskiej - Hope), myślę, że Hope nawet jako ksywa brzmi pretensjonalnie, ale samo Nadzieja ciekawe

Jagoda, - jest ok, ale jakoś mnie nie zachwyca

Dalia, Kalina - j.w.

Aurora, - ładne

Auroria, - pierwsze słyszę, wolę Aurorę

Serena, - na nie, dzieciaki będą przekręcać na syrenę, albo od razu będą wołać Ariel

Stella - nie lubię

Julietta - pretensjonale

Aurela (nie mylić z Aurelią), - brzmi jak nieudany skrót Aurelii

Anastazja, - ok

Stazyjka - nie, imię brzmi groteskowo, stazyjka, stacyjka..

 

Sama wybrałabym Różę. Na tak też Nadzieja, Kalina, Aurora. Z ciekawych imion zaproponuję jeszcze Felicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najladniejsze:Kalina, Anastazja, Stella

Najbrzydsze/dziwaczne: Stazyjka, Aurora, Auroria, Nadzieja

Reszta takie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wiesz, że nazw własnych sie nie tłumaczy i jak nazwiesz Nadzieja to w Anglii nie będzie Hope tylko Nadzieja?

Mam syna Michała, Czasem mówię do niego Misiu, ale między anglikami nie nazywam go bear ani teddy bear 😄 jest Michal i nawet nie Majkel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stacyjka, zdecydowanie!

Wtedy ma gwarantowaną pracę w PKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość hahahah napisał:

Oooo, naprawdę? Nie wiem czy wiesz, ale mój mąż jest obcokrajowcem. Wiec chyba mam prawo - no ale tak, w końcu Ty jesteś taka mądra, że oh i ah! Nagrodę powinnaś dostać. 

A to nie można dać międzynarodowego, które brzmi podobnie i dobrze w dwóch językach? Nie może być np Adam, Robert, tylko Alan, czy Brian? Nie może być Natalia, Agata, tylko Nicole, czy Vanessa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
3 godziny temu, Gość Aniela napisał:

tak moj tata ma tak na imie

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Aniela napisał:

Cześć! Założyłam ten temat, bo chciałabym się dowiedzieć co uważacie o tych imionach: 

Róża,

Nadzieja (i wtedy córka mogłaby używać wersji angielskiej - Hope),

Jagoda,

Dalia,

Kalina

Również:

Aurora,

Auroria, 

Serena, 

Stella,

Julietta,

Aurela (nie mylić z Aurelią), 

Anastazja,

Stazyjka.

Piszcie, co o nich myślicie, które z tych są Waszymi top 3, i które z nich są najgorsze. Ciekawe imiona dodane od siebie również miłe widziane. 🙂

A dlaczego jak masz pierwszą listę roślinną, to druga jest przesadnie wymyślna, jakbyś chciała coś zaznaczyć? Po co to Auroria? Albo Julietta? Udziwniona Julia. I racja. Córka nie będzie mogła używać angielskiej wersji imienia Nadzieja. A na pewnie nie zamiennie do Nadziei, prędzej jako ksywka.

Dołożę ci roślin, lub brzmiąco roślinnie: Kamila, Malwina, Hortensja, Malina, Flora, Wioletta, Hiacynta, Laura, Liliana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×