Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dominica888

Polecane posty

Gość gość

Zapraszam do dyskusji na temat Dominica888, może ktoś wie coś na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

kolejna direktor od filozofowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dkdkjdj

Żona byłego rajdowca, który jest teraz milionerem :) kolejna utrzymanka, nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Dlaczego Dominica ma teraz konto prywatne? Same zawsze zachwyty były pod Jej postami więc raczej nie z powodu tzw.  hejterów. Praktycznie każdy post to była reklama jakiejś polskiej marki więc zarabiała na insta i nagle takie posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość Abc napisał:

Dlaczego Dominica ma teraz konto prywatne? Same zawsze zachwyty były pod Jej postami więc raczej nie z powodu tzw.  hejterów. Praktycznie każdy post to była reklama jakiejś polskiej marki więc zarabiała na insta i nagle takie posunięcie.

No właśnie, już od jakiegoś czasu konto zrobiło się prywatne, coś musi byc na rzeczy. Może coraz więcej osób pisało komentarze w których zarzucali photoshopowane zdjęć i wydłużanie nóg, bo kilka takich rzuciło mi się w oczy jednak szybko zostały skasowane. Na przykład przedostatnie wrzucone zdjęcie, z jakąś donicą po lewej, czy tylko ja odnoszę wrażenie, że jest coś nie tak z proporcjami tego zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kik

Zawsze miala wydłuzone nogi, tak jak dybowska. Wiele pisało, że obydwie panie mocno przesadzają z przerabianiem fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Dziwne, że takie szczupłe, wrecz wychudzone kobiety, dalej są zakompleksione i muszą przerabiać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia

Dybowska ma juz mega stara gebe, a zibaczcie co ona teraz robi sobie na zdjeciach, jakies biale rozjasnienie twarzy, wydluzenie brody, oczy powiekszone wyglada jak jakis archaniol hahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwię się, że w ogóle komukolwiek chce się tej Dominice zostawiać komentarz. Przez rok miałam ją w obserwowanych i nigdy nie widziałam żeby komuś odpowiedziała na pytanie albo podziękowała za komplement. Nie widziałam takiej drugiej osoby na insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ona odpisuje wyłącznie na komentarze swoich znajomych. Czytałam kiedyś jak tłumaczyła się, że jest na tyle zabieganą osobą, że nie ma czasu na odpowiadanie na komentarze. Ja też nie spotkałam się jeszcze z kontem, które miałoby tak zerowy kontakt z obserwującymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każdy negatywny komentarz jest usuwany a jego autor blokowany . Gdzieś słyszałam że ona ma jakieś zaburzenia psychiczne - ale niewiem czy chodzi o dietę - wyglada już jak kościotrup .... kiedyś był komentarz chyba kogoś z jej byłych znajomych z czasów liceum czy studiów ‚jak twój obecny partner dowie się z czym masz problem to szybko cię zostawi ‚ ale niewiem co to mogło chodzi . Jesczze jedna ciekawostka - na starych zdjęciach widać jej tatuaże - głównie na rękach - teraz po nich zero śladu zostało - pewnie mąż kazał usunąć bo nie pasowały do wizerunku ‚eleganckiej’ żony - szkoda ze jej zdrowiem się tak nie zainteresuje bo Dominika widać ze ma anoreksję - wyglada bardzo niezdrowo - jaki ona przykład córce daje ? Pomijając już fakt ze o wieeeele lepiej wyglądała jak miała pare kg więcej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja widzę glownie zaburzone proporcje jej sylwetki. Tworzy z siebie karykaturalną postać poprzez wydłuzanie kończyn. Upodabnia się do patyczaka. Dla mnie to jest mega dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzjsjd

Coś ktoś wie o niej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny partner jest bardzo bogata osobą. Jej mąż to Kisiel. Ma m.in firme, która świadczy usługi latania helikopterem (hell taxi). 

Jej mąż ma dorosłego syna, ktory takze zajmuje sie wyścigami. On delikatnie mówiąc nie przepada za dominiką. Tam chodzi o pieniądze niestety. Jesli ktos komus zazdrosci zycia bo widzi „perfect life” na IG to niech zastanowi sie czy napewno wie co za tym sie kryje, bo w tej rodzinie szczescia nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd

A skąd się Dominika wzięła? Jest z bogatego domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki

Chyba z normalnego domu, coś mi się obiło, że miala już męża, z jakimiś problemami z prawem chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igggor

Tak jej  były mąż siedzi w pudle.

a jej obecny mąż ma 2 synów z poprzedniego malzenstwa.jana i roberta juniora.

jego poprzednia zona tez byla utrzymanka ktora miala salon paznokci w warszawie.

o domibice byl kiedys temat na kafe ale zostal szybko usuniety.byla tam sama prawda. O nalogach obecnego meza dominiki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igggor

Tak jej  były mąż siedzi w pudle.

a jej obecny mąż ma 2 synów z poprzedniego malzenstwa.jana i roberta juniora.

jego poprzednia zona tez byla utrzymanka ktora miala salon paznokci w warszawie.

o domibice byl kiedys temat na kafe ale zostal szybko usuniety.byla tam sama prawda. O nalogach obecnego meza dominiki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdf

Hmm no ok, ale nic nie wiemy o samej Dominice, jak się cofnie jej foty na insta do najwcześniejszych to sorry ale z biedy ona nie wyszła, już wtedy jest hermes, louisy vuittony itp.. ona coś skończyła? jakieś studia? Ciekawe jak poznała tego obecnego, oni chyba oboje mają świra na punkcie zdrowego odżywiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadajcie jej pytanie ila ma wzrostu to Was zablokujr i usunie komentarz (sprawdzone) a wystarczy obejrzec stare zdjecia, ktore ma na koncie i widac, ze jest normalnego wzrostu i kiedys miala normalne, przecietne nogi(nawet bym rzekla, ze takie kołki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjdnnd

Stąd to wychudzenie, laska ma kiepskie nogi, na początku prowadzneia insta była trochę grubsza niż teraz ale nadal szczupła, nogi były kiepskie. Teraz to szkielet z wydłużonymi w PS nogami :( ona ma ze 165, pamiętam materiał video z nią i Dybowską, to knypek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tatuaże tez usunęła - pewnie nie pasowały mężowi do wizerunku żony idealnej . Na pierwszych zdjęciach na instagramie widać jakie tatuaże na rękach teraz wszystkie zniknęły . Ciekawa jestem jak ona się poznała ze mężem . Ktoś coś wie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tatuaże tez usunęła - pewnie nie pasowały mężowi do wizerunku żony idealnej . Na pierwszych zdjęciach na instagramie widać jakie tatuaże na rękach teraz wszystkie zniknęły . Ciekawa jestem jak ona się poznała ze mężem . Ktoś coś wie ? 

Nie wiem jak, ale ich znajomy, który ma bloga,  wysypał, że on już nie chciał dzieci, to ona zaplanowała tę "wpadkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem jak, ale ich znajomy, który ma bloga,  wysypał, że on już nie chciał dzieci, to ona zaplanowała tę "wpadkę".

Masz jakiegoś linka może do tego bloga ? 

17 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem jak, ale ich znajomy, który ma bloga,  wysypał, że on już nie chciał dzieci, to ona zaplanowała tę "wpadkę".

Tatuaże tez usunęła - pewnie nie pasowały mężowi do wizerunku żony idealnej . Na pierwszych zdjęciach na instagramie widać jakie tatuaże na rękach teraz wszystkie zniknęły . Ciekawa jestem jak ona się poznała ze mężem . Ktoś coś wie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem jak, ale ich znajomy, który ma bloga,  wysypał, że on już nie chciał dzieci, to ona zaplanowała tę "wpadkę".

Masz może linka do tego bloga ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Masz może linka do tego bloga ? 

bachustoja na wordpress com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A zauważyliście jak jej obserwatorzy spadają ? Trzy lata temu dziękowała za 200 tys a teraz ma 205 tys - jeszcze dwa lata temu ta liczba rosła i w pewnym momencie miała 220 ..... ona dużo ludzi blokuje wiec pewnie stad te spadki . Jeszcze do drugiego dziecka miała ładny  inspirujący profil a jak drugie urodziła to jakaś groteska się zaczęła dziać - poprzerabiane w photoshopie zdjęcia , powykrzywiane ściany , rzadko cokolwiek dodaje a jak już to przeciętne zdjęcia nie mające nic wspólnego z tymi pięknymi co jeszvze dwa lata temu były .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Tez mnie to dziwilo ze nie odpowoada na lomentarze, ale kiedys do niej napisalam na priv i mi odpisala odnosnoe paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzzzzssz

Ludzie widzą, że tak są ostre zaburzenia. Twarz rzadko pokazuje bo wielka, pociągła z ustami jak parówy napompowanymi. Na focie z 9.10 nawet ręce sobie blurowała... chora kobieta, widać jakie mąż ma wymagania i ideały. Ta laska to chodzący szkielet i jeszcze się wydłuża. Ludzi z początku fascynowała bo mega bogata, ale z czasem zobaczyli, że nie wszystko z nią ok i dali unfollow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×