Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emilija12

Wczesniaki.

Polecane posty

Gość Gość niedzielny

Miałam termin na 12.07, syn urodził się 26.05. W chwili obecnej 16 lat i 200cm wzrostu....mój kochany wcześniaczek ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Gość niedzielny napisał:

Miałam termin na 12.07, syn urodził się 26.05. W chwili obecnej 16 lat i 200cm wzrostu....mój kochany wcześniaczek ❤

Mam kilka pytań.. Sama urodziłam 6 dni temu córeczkę. 32tc 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja urodziłam synka w 35 tygodniu. Był zbyt grubiutki bo ważył 2800 a miał za słabo rozwinięte płuca pomimo tego że 3 tygodnie przed porodem dostawałam sterydy. Ale tylko tydzień leżał w inkubatorze z czego 1 dzień był podłączony pod aparaturę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za wcześnie

Ja urodziłam syna w 32 tc. Ważył 1650 g, długi 41 cm. Spędził ponad 3 tygodnie w szpitalu. Ogromny strach, duże przeżycie dla rodziców. Ale dzisiaj to zdrowy 3 letni przedszkolak. Zresztą takich optymistycznych historii wcześniaków jest mnóstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhh

Hej,

Ja mam wcześniaka - nie jakoś bardzo wczesnego, bo z 36 tygodnia. ważył 2,800 wiec OK. zdrowy chłopak ogólnie. ma już

6 lat.

ja też jestem wcześniakiem - i to bardzo wczesnym. 31. tydzień - mama miała gestozę i zagrożenie życia. ale żyję, mam się dobrze, jestem w sumie całkiem  zdrowa. rocznik 1983/

 

aaa no i gratuluję ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×