Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ile z was rozstało sie z mezem/chłopakiem ale wrociliscie do siebie

Polecane posty

Gość Gość

Jak długo trwało rozstanie i z jakiego powodu bylo? Z czyjej inicjatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozstawaliśmy się przez miesiąc

Ale pierwsze myśli o tym że to nie jest to były 1,5 roku wcześniek

W sumie zerwał on, ale że tak powiem przystałam na to.

Aha.

Nie wróciliśmy do siebie.

I dobrze w sumie wyszło

Tobie też to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastam

Z mężem,rozstaliśmy sie,bo mnie zdradził,żałował,starał się wrócić,wybaczyłam po 2 latach,w tym czasie separacja. Po powrocie byliśmy ze sobą rok i to ja podjęłam decyzje o rozstaniu,bo mimo tego,ze wróciliśmy do siebie to ja nie potrafiłam mu ponownie zaufać. Teraz oboje mamy nowych współmałżonków,relacje mamy poprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozstawalismy się 2 razy. Raz po 4 latach (kryzys monogamii), drugi raz po 8 (uważałam że on mnie źle traktuje i lepiej już nie będzie). Za każdym razem rozstanie z mojej inicjatywy. Za każdym razem trwało to około półtora miesiąca. O dziwo, nie yebło to wszystko ale się zeszliśmy na dobre. A wszystko się polepszylo. 

Po drugim spiknieciu zamieszkalismy już na swoim (z garbem kredytu), po 2 latach (czyli 10 latach związku) byl ślub cywilny. Produkcja dzieci ruszyla po 14 latach bycia razem i jeszcze żałowałam że tak późno się zdecydowaliśmy.

Nie wiem jak to się stało, że jednak się dogadalismy po tych kryzysach i jeszcze byliśmy ze sobą bardzo szczęśliwi (teraz się popsulo, bo pół roku temu pojawiło się drugie dziecko i mamy oboje trochę doła). Może chodziło o to że seks był ciagle dobry, a potem coraz lepszy (to dziwne, ale tak bylo), a może wspólne upodobania, cholera wie. Do dziś jestem zdziwiona że tak mi się życie potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×