Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny do kiedy ten STRAJK?

Polecane posty

Gość gość

Koło zamachowe ten strajk....każdy pracodawca dostanie po d*** bo zwolnienia się posypią! Ile to będzie trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W zasadzie wszystko mi jedno do kiedy. Byle rząd wykazał się taką wytrwałością i żelaznymi nerwami jak niegdyś Margaret Thatcher. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ponoć 1 dzień. Jutro wszystko wraca do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to od podszewki

Od dzisiaj. I niech dadzą tym dzieciom trochę wolnego bo na lekcjach nie robią nic a potem do 23 jest zasuw z nadrabianiem programu za nauczycieli.

Mam też nadzieję, że nic nie wywalczą bo 30 zł za godzinę owego pensum dla początkującego pracownika, to aż nadto, dodatkowo przy trzech płatnych miesiącach urlopu w roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

W zasadzie wszystko mi jedno do kiedy. Byle rząd wykazał się taką wytrwałością i żelaznymi nerwami jak niegdyś Margaret Thatcher. 

Tak i jeszcze raz tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do skutku!

Aż rząd da te 900 podwyżki.

Trzymajcie się nauczyciele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale przez ten strajk każdemu się obrywa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to..

Sorry, kochana, nie przeczytałam uważnie i odpowiedziałam nie na temat. To chyba dlatego, że dopóki moje dziecko nie zadzwoniło ze świetlicy, że nie ma zajęć, to szkoła żadnej informacji rodzicom nie podała i od rana sprawdzałam, czy ten strajk w danej szkole jest, czy nie.

 

No i fakt, do skutku. Jak dla mnie to może trwać lata. Dziecko więcej uczy się w domu a bez stresu. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieci mega szczęśliwe!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzieci mega szczęśliwe!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale przez ten strajk każdemu się obrywa! 

I właśnie z tego powodu nawet Ci, którzy sa całym sercem z nauczycielami w koncu zmienią zdanie. Przy takiej formie strajku najbardziej oberwa zwykli Kowalscy. A najmniej - rząd. Tacy kudźwa wyksztalceni a logiki brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczennica

Jestem w klasie maturalnej, nie skończyliśmy programu, dużo osób ma nie pozamykane sprawy i nie widzą czy zdadzą,  a rok szkolny nam się zaraz kończy, oceny wystawiane miały być do 12 kwietnia bodajże, ale cóż - strajk, nie wolno nam nic pisać, poprawiać. Nauczycielki nas dzisiaj wywaliły z klas mówiąc że zamykają. Siedzą na korytarzu i nie odzywają się do nas, jedyne co mówią to 'dopóki sytuacja nie ulegnie zmianie, nie jestem w stanie wam pomóc '. Pani od polskiego nie oddała popraw sprzed około miesiąca, więc osoby poprawiające nie wiedzą czy zaliczyły. Zrobiła nam też test w środę ( sprawdziła szybko kto nie zaliczył) i w piątek poprawa ( a dla niektórych pierwszy termin) - oczywiście nie sprawdziła a teraz nie sprawdzi bo strajk. Ludzie mogą być do matury nie dopuszczeni. Obiecała nam, że mimo ej poparcia strajku, nam (3 klasom) będzie prowadzała lekcje bo nie chce żebyśmy ucierpieli (jesteśmy daleko w tyle z programem), dlatego pisaliśmy do ostatniej chwili sprawdziany, bo mówiła że będziemy mogli poprawiać, a jak tylko dzisiaj ludzie przyszli - wywaliła nas z sali :) Naprawdę super sprawa ten strajk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój syn ma testy ośmoklasisty, na szczęście płacę za jego korepetycje, bo na nauczycieli dawno przestałam liczyć. Tak więc uczy się z nauczycielami, ale prywatnie.  Porażka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Mój syn ma testy ośmoklasisty, na szczęście płacę za jego korepetycje, bo na nauczycieli dawno przestałam liczyć. Tak więc uczy się z nauczycielami, ale prywatnie.  Porażka.  

Twój syn nie ma testów bo nauczyciele nie zasiada w komisjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

I właśnie z tego powodu nawet Ci, którzy sa całym sercem z nauczycielami w koncu zmienią zdanie. Przy takiej formie strajku najbardziej oberwa zwykli Kowalscy. A najmniej - rząd. Tacy kudźwa wyksztalceni a logiki brak.

To może ty zaproponujesz inną formę strajku, co? Jak inaczej mogą strajkować nauczyciele jak nie odwołując lekcje? Ludzie, czy wy myślicie? Przecież w strajku właśnie chodzi o zwrócenie na siebie uwagi, inaczej żaden rząd nie przejmie się sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Twój syn nie ma testów bo nauczyciele nie zasiada w komisjach

Każdy, kto ma wykształcenie i chce pomóc przy egzaminach, może to zrobić, trzeba się zgłosić bodajże do kuratorium. Myślę, że takich osób jest sporo i mimo wszystko jakoś komisje uda się zorganizować. Sama się zastanawiam, czy nie pomóc. Nie pracuję w szkole, choć z wykształcenia jestem polonistą. I naprawdę dziwię się nauczycielom, że stawiają swoich wychowanków w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Twój syn nie ma testów bo nauczyciele nie zasiada w komisjach

W takim razie życzę im strajku chirurga przy zapaleniu wyrostka i strajku grabarza w dniu pogrzebu. Rodziną sama grób wykopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

W takim razie życzę im strajku chirurga przy zapaleniu wyrostka i strajku grabarza w dniu pogrzebu. Rodziną sama grób wykopie. 

Dokładnie. W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. W punkt.

Przecież lekarze ciągle protestują. A grabarz? Jak nie ten to inny z chęcią pieniądze za pogrzeb przytuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
2 godziny temu, Gość znam to.. napisał:

Sorry, kochana, nie przeczytałam uważnie i odpowiedziałam nie na temat. To chyba dlatego, że dopóki moje dziecko nie zadzwoniło ze świetlicy, że nie ma zajęć, to szkoła żadnej informacji rodzicom nie podała i od rana sprawdzałam, czy ten strajk w danej szkole jest, czy nie.

 

No i fakt, do skutku. Jak dla mnie to może trwać lata. Dziecko więcej uczy się w domu a bez stresu. 😄

A masz na tyle duże dziecko żeby zostało samo w domu czy masz babcie a być może nie pracujesz? 

Ja urlopu brać co chwilę nie dam rady, babcia też to nie rodzic by ja opieka obarczac po kilka h dziennie. 

Nauczycieli rozumiem,  ale najmłodsze dzieci niesamodzilne (przedszkolaki, wczesna podstawówka) jakąś opiekę powinny mieć. Tak samo powinny się odbyć egzaminy oraz matury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość gość napisał:

Przecież lekarze ciągle protestują. A grabarz? Jak nie ten to inny z chęcią pieniądze za pogrzeb przytuli.

Tak ale nie ma sytuacji, że nie odeślą pacjenta do innej czynnej placówki. Więc analogicznie dzieci z zamkniętych w ramach strajku szkół powinny być skierowane do innych, które w tym czasie są otwarte i mieć tam normalne lekcje. 

I ja też życze aby taka nauczycielka trafiła do szpitala akurat w czasie strajku lekarzy. I zobaczy sobie napis na drzwiach STRAJK. Ciekawe czy to będzie ok?

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dzieci mega szczęśliwe!;-)

I to najlepiej świadczy o tym jak nauczyciele uczą. 

Ale jednocześnie powiedz dzieciom, że wszystkie te dni odsiedzą w lipcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Twój syn nie ma testów bo nauczyciele nie zasiada w komisjach

U nas egzaminy normalnie się odbędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam nadzieje, że w Polsce wybuchnie Majdan. Nauczyciele połączą siły razem z rolnikami i w wyniku zamieszek upadnie rząd PiSiorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Jestem kobieta napisał:

A masz na tyle duże dziecko żeby zostało samo w domu czy masz babcie a być może nie pracujesz? 

Ja urlopu brać co chwilę nie dam rady, babcia też to nie rodzic by ja opieka obarczac po kilka h dziennie. 

Nauczycieli rozumiem,  ale najmłodsze dzieci niesamodzilne (przedszkolaki, wczesna podstawówka) jakąś opiekę powinny mieć. Tak samo powinny się odbyć egzaminy oraz matury. 

Ja od 2 klasy przychodziłam samodzielnie do domu i odgrzewałam sobie obiad w mikrofalówce, Twoje dziecko też sobie poradzi, nie trzeba niuniać całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Mam nadzieje, że w Polsce wybuchnie Majdan. Nauczyciele połączą siły razem z rolnikami i w wyniku zamieszek upadnie rząd PiSiorów :)

o i jeszcze górnicy by się przydali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taak? To wtedy dopiero dostaniecie podwyżki- Koalicja Obywatelska tak wam da, jak Trzaskowski Warszawie. Haha, lewactwo to jednak stan umysłu, z syndromem sztokholmskim na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ja od 2 klasy przychodziłam samodzielnie do domu i odgrzewałam sobie obiad w mikrofalówce, Twoje dziecko też sobie poradzi, nie trzeba niuniać całe życie :)

Mój syn ma 5lat i przedszkole strajkuje mądra kobieto. Nie wszystkim naraz szef da wolne a nie zarabiam 10k by opłacać pensje opiekunce. Takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do górników strzelano za PO, rząd Tuska chciał pozamykac polskie kopalnie( by Niemcy je wykupili za grosze). Teraz nie mają powodu, by strajkować. Rolnicy? Chyba nie ten podpalacz opon i syfiarz? Zamiast rzucić jakis dobry pomysł, lepiej podpalić parę opon. Tylko przynosi wstyd prawdziwym rolnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksmdn

Mam akurat możliwość zabierania dziecka ze sobą do pracy, ale irytuje mnie ta cała logistyka-posiłki etc. 

Ja rozumiem strajk, ale jak lekarze protestują to nie wszyscy na raz i pacjenci nie umierają przez to. 

Tutaj strajk odbywa się kosztem dzieci i dorosłych bo niestety organizacja czasu... gdybym nie potrzebowała tej opieki to bym dziecka w placówce nie miała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×