Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Irii

pytanie o krwawienie po poronieniu

Polecane posty

Gość Irii

Przeszłam poronienie w ok.7 tygodniu ciąży i krwawienie skończyło się po 3,5 tygodnia. Lekarz nie chciał nic badać i zapewnił, że wszystko jest OK, co przyjęłam z ulgą. 

Ale teraz, kochane, po dwóch tygodniach spokoju, znienacka zaczęły się u mnie jakieś krwotoki! Wierzcie, aż mi się słabo robi tyle jest tej krwi, więcej niż przy okresie czy w czasie poronienia.

Nie chcę iść na SOR, bo mnie zatrzymają a mam córkę pod opieką, której nie mam z kim zostawić. Na wizytę u ginekologa znów będę czekać. 

Powiedzcie, proszę,  czy to normalne że w dwa tygodnie od zakończenia poronienia zaczyna się jakieś duże krwawienie. A może to mięśniaki? A może jeszcze coś innego? Któraś z was ma jakieś skojarzenia i się podzieli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Miałam taak, byłam źle "wyczyszczona". U mnie konieczny był ponowny zabieg łyżeczkowania. Zgłoś się na Sor, wiem, że ciężko z dzieckiem, ale chyba wolisz żyć?Niebezpieczne jest chodzenie z takim czyms w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irii

Mnie nie czyścili wcale, chociaż wg teorii niby powinni. Lekarz dotknął brzucha, zerknął na dwa wyniki b-hCG i to był koniec wizyty. Dodał tylko że wszystko jest OK a ja za dużo czytam (gdy spytałam, czy się sprawdza przyczyny poronienia).

 

Dziękuję ci bardzo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie ma za co. Przeszłam wtedy horror, wiec wiem co teraz przechodzisz i czujesz. Lekarze podchodzą do poronienia lekko i beztrosko, a czesto jest to stan zagrazajacy zdrowiu i zyciu kobiety. Mi po pierwszym łyżeczkowaniu nie zrobili usg tylko wypuścili do domu, a prawdopodobnie juz wtedy byłoby widać  ze coś jest nie tak. Zoganizuj opieke dla dziecka i jedź na sor zanim zaczniesz tam się psuć, bo zakazenie moze skonczyc sie tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×