Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samanta

Rozmowa o pracę - zarobki pytanie

Polecane posty

Gość Samanta

Cześć.

W czwartek mam rozmowę o pracę w dużej firmie. Praca w tej firmie na danym kontrakcie byłby bardzo cenna z punktu widzenia mojego przyszłego doświadczenia. Poprzednio jak wysyłałam CV przez portal pracuj.pl podawałam widełki swoich wynagrodzeń, jednak ostatnio tego nie robię, pewnie dlatego, że obecnie mam dobrą pensję i w związku z tym rekrutorzy odrzucają moje CV już na starcie ze względu na wynagrodzenie. Mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjna na którą chce pójść. Co do rozmowy jako takiej nie mam problemu, natomiast jeśli chodzi o zarobki to na pytanie "ile chciałby Pani zarabiać?" nie chciałabym odpowiadać. Chciałbym, żeby to potencjalny pracodawca zaoferował mi jakąś pensję. Tylko nie mam pomysłu jak miałbym przekonać rekrutora na wyjawienie mi swoich widełek. Pracy gdybym nie dostała to nic by się nie stało. Po prostu chce żeby potencjalny pracodawca sam zaoferował mi coś. Macie jakieś pomysły jak elegancko wybrnąć z pytania o zarobki tak, żeby rekrutor sam mi coś zaoferował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×