Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola

Filapek i Aleksa

Polecane posty

Gość Lola

Co sadzicie? Dla mnie to nawiedzency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda mi trochę Aleks. Kiedyś była normalną, przebojową dziewczyną, od kiedy jest z tym chłopakiem to strasznie się zmieniła, nagle gada o duchowości, o tym, że nie trzeba jesc...

Dodatkowo ten Filapek w ogole nie daje jej dojsc do slowa i jest taka zachukana..ale sama wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

On jest uzdrowiecielem (tak się mianuje) na czym polega jego uzdrawianie przez telefon? Przeciez to jakies jaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w sredniowieczu filapek skonczylby na stosie
w romantyzmie napisal ballady czy inne romanse
w XXwieku wsadziliby go w kaftan
w 2019 moze opowiadac publicznie gl/upoty i "uzdrawiac przez telefon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja zwróciłam uwage na jego oczy. Są smutne. Nie wiem czemu ale on wydaje się smutny i przygnębiony za każdym razem, jak go widze. Szczególnie to widac na filmikach, gdzie są razem z Martinem - Nowa Siła, jego kolega blondynem i niesamowicie radosna Arbuzen.

On od nich strasznie odstaje. Jakby był nieśmiały, zagubiony i zażenowany. Rzuca się w oczy jego niepewna mowa ciała i nadrabianie. Kurcze nie wiem. Tak, jakby spotkała go jakaś trauma w życiu. Uzdrawianie przez telefon brzmi dziwnie - jakieś wyciąganie pieniędzy od naiwnych czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Ta cala Aleks jest przesiąknięta ideologicznymi jazdami. Jakby mogła to by wogole nie jadła. Oni moim zdaniem kompletnie do siebie nie pasują - filmik na temat zareczyn - wszystko pod publike i na pokaz. I te codzienne lewatywy - nie maja pojecia jaka krzywde robia swojemu organizmowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To God

Ona niestety wsiąkła w tą sektę. Piszę, że należy rzucić szkołę, pracę, aby sobie zrobić detoks. Co raz gorzej jest z nią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×