Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka

Mój facet chcę dominować

Polecane posty

Gość Jolka

Witam. Od paru miesięcy jestem w szczęśliwym związku ze świetnym facetem. Jest inteligentny, dowcipny i uczuciowy. Ale ostatnio pojawił się problem w sypialni. Kiedyś odbyliśmy niezobowiązującą rozmowę o naszych fantazjach łóżkowych i on zwierzył mi się, że strasznie podnieca go seks w którym to mężczyzna jest stroną dominującą. Postanowiłam "urzeczywistnić" te jego fantazję, zrobiliśmy TO na ostro tak jak chciał i powiem, że nawet mi się to podobało. Jednak od tamtej pory on nie chcę TEGO robić inaczej. Gdy zaczynam się kochać on od razu przybiera dominujące pozy i zagrywki. Jak go namówić by wrócił do starego sposobu? Nie powiem, trochę pikanterii w łóżku od czasu do czasu jest niczego sobie, ale co za dużo to nie zdrowo. Jest to na dłuższą metę męczące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycholożka

On Ci po prostu pokazał swoją prawdziwą łóżkową twarz. Musisz się do tego przyzwyczaić. Oswoić z tym. Taka jego natura. 

Zamiast pisać tu,  porozmawiaj z nim o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diakrytycznt
21 minut temu, Gość Jolka napisał:

(...) Jednak od tamtej pory on nie chcę TEGO robić inaczej. (...)

Yyyy... to w końcu które z Was nie chce?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Jolka napisał:

Jest to na dłuższą metę męczące. 

Pozwól mu więc na to, ale umówcie się, że gdy Ty będziesz miała ochotę poprowadzić akcję to musi się zgodzić..., często masz na to ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
31 minut temu, Gość Diakrytycznt napisał:

Yyyy... to w końcu które z Was nie chce?....

Nie mówię, że nie chcę bo mi to też sprawia przyjemność (wiem, że go to strasznie rajcuje, a to rajcuje mnie), ale taki ostry sekst to powinien być raz na jakiś czas, a nie za każdym razem. Bo czasami to się czuję jak laska w świńskim filmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek
12 minut temu, Gość Jolka napisał:

Nie mówię, że nie chcę bo mi to też sprawia przyjemność (wiem, że go to strasznie rajcuje, a to rajcuje mnie), ale taki ostry sekst to powinien być raz na jakiś czas, a nie za każdym razem. Bo czasami to się czuję jak laska w świńskim filmie...

Typowa odpowiedz na tym forum. 

-„zaakceptuj to jego natura”

- „pozwól mu to jego potrzeba”

- „zrozum to” 

itd. Każdy ma w D.upie ze może nie czujesz się komfortowo i nie masz obowiązku robić czegoś na co nie masz ochoty. Nikomu nie przyszło do głowy żeby jemu zasugerować zmianę upodban, żeby to on się zmienił on dostsosowal. Jak co to nie pasuje nie rób nic na sile a tymi durnymi radami można tyłek podetrzeć. Porozmawiaj z nim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Antek napisał:

Każdy ma w D.upie ze może nie czujesz się komfortowo i nie masz obowiązku robić czegoś na co nie masz ochoty. Nikomu nie przyszło do głowy żeby jemu zasugerować zmianę upodban, żeby to on się zmienił on dostsosowal. Jak co to nie pasuje nie rób nic na sile a tymi durnymi radami można tyłek podetrzeć.

 

1 godzinę temu, Gość Jolka napisał:

Postanowiłam "urzeczywistnić" te jego fantazję, zrobiliśmy TO na ostro tak jak chciał i powiem, że nawet mi się to podobało.

Czytaj WSZYSTKO ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, jbsg napisał:

 

Czytaj WSZYSTKO ze zrozumieniem...

No właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek
11 minut temu, jbsg napisał:

 

Czytaj WSZYSTKO ze zrozumieniem...

Czytam ze zrozumieniem, napisała, ze spróbowali było fajnie, ale nie chce takiego seksu ciągle. A co „mądre głowy”? Musisz i koniec, pogódź się z tym, ciagle musi być tak jak on chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Antek napisał:

Czytam ze zrozumieniem, napisała, ze spróbowali było fajnie, ale nie chce takiego seksu ciągle. A co „mądre głowy”? Musisz i koniec, pogódź się z tym, ciagle musi być tak jak on chce. 

Przeczytaj więc moją odpowiedź..., czytaj ze zrozumieniem WSZYSTKO..., odpowiedzi też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek
1 godzinę temu, jbsg napisał:

Pozwól mu więc na to, ale umówcie się, że gdy Ty będziesz miała ochotę poprowadzić akcję to musi się zgodzić..., często masz na to ochotę?

Czytam, czytam „pozwól mu więc”. Czy ona musi się z typem szarpać, ona nie chce prowadzić akcji, chce normalnego seksu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Jolka napisał:

Jak go namówić by wrócił do starego sposobu?

 

3 minuty temu, Gość Antek napisał:

Czytam, czytam „pozwól mu więc”. Czy ona musi się z typem szarpać, ona nie chce prowadzić akcji, chce normalnego seksu 

Co to jest stary sposób = normalny seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek
3 minuty temu, jbsg napisał:

 

Co to jest stary sposób = normalny seks?

Z tego co zrozumiałem to tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Antek napisał:

Z tego co zrozumiałem to tak 

No dobrze..., ale co to jest? Jak to wygląda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×