Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikt

niechciana ciąża

Polecane posty

Gość nikt

wiem że zaraz mnie zjecie ale jestem załamana. kilka dni temu rozstałam się z mężem, mamy 2 dzieci. dziś się dowiedziałam, że jestem w ciąży. nie chce tego dziecka! nie mogę sobie poradzić z emocjami. ale przecież nie usunę.... nawet nie mam z kim porozmawiać. to jest najgorszy dzie n w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt

szukalam różnych sposobów na pozbycie się ale nie mogę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt

myślałam że trochę stanęłam na nogi: praca, dom itd a tu .... nigdy mi się nic nie udaje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Współczuję twojemu dziecku. Gdy przyjdzie na świat, będzie cierpiało przez brak miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzieci wcale nie sa lepsze, też nie kochają swoich rodziców, wybierają jednego tylko. Dziewczynki-tate, chlopcy-mame. Jeśli wiesz, ze nie pokochasz nie usuwaj, bo to jest żywa istota, oddaj ludzia którzy pokochaja, ludzie bezplodni napewno czekają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll

rozstałas się z mężem ale jeszcze +/- pare tyg temu  z nim spalas?

0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc Bidula

Współczuję ci. Jestem w 34tc niechcianej ciązy. O ile dziecka nie winię i będę je kochała,tak nie mogę się pogodzić z moją sytuacja. 8 miesięcy strasznego samopoczucia, mdłości i wymiotów które mnie wykańczają.... brak życia, znowu pieluchy, bajzel w domu i zapieprz. Ledwo starsze dziecko podroslo. Do dziś żałuję że nie usunęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mialam to samo, a teraz 3 latek biega po domu.Zmeczona jestem, jest cięzko,bo starszy juz ma 11 lat,ale kocham.Miłosc przyszła z czasem, do 21 tc w ogole nie moglam pogodzic sie z ciaza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xhxhsjsne7282882b

Moze usuniecie nie jest wcale złym pomysłem ? Nie licz ze aa moze sie jakoś ułoży, bo co jesli sie nie ułoży? Po co masz sobie teraz utrudniac zycie. Sa strony na fb o tym jak sobie poradzić z niechciana ciąża, np Kobiety w Sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×