Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikola

Niemowlę ciągle kaszle

Polecane posty

Gość Nikola

Pomóżcie, mój prawie 6 miesięczny synek ciągle kaszle. Wszystko zaczęło sie gdzieś od stycznia w okolicy gdy miał 3 miesiące. Pochorowala się starsza siostra i od tamtego momentu ciągle coś się działo. Kaszel raz lżejszy, raz mocniejszy, suchy, mokry. Tak samo katar raz lżejszy raz mocniejszy i tak w kółko jakby ciągle był przeziębiony. U dwóch różnych lekarzy stwierdzono właściwie nic, bo osłuchowo czysty, temperatury nigdy nie miał a wyniki badań krwi i moczu prawidłowe. Od tamtej pory nie był szczepiony bo ja za każdym razem mówię o tym kaszlu więc przesuwają i zalecają inhalacje w tym ze sterydów, spacery i nawilzanie powietrza. A kaszel jak był tak jest... Teraz taki dość mokry i synek sporo kaszle... I jeszcze oczko ropiec zaczęło.... Nie wiem co robić 😔 Pomóżcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi Srejdi

oczko może ropieć przez zatkane kanaliki ,albo jak dzieciaczek ma katar tak mi powiedziała okulistka co do kaszlu to naprawdę dziwne ze u was trwa to tak długo i osłuchowo jest czysty u nas w piatek nic lekarz nie slyszał a w weekend już było zapalenie oskrzeli, inhalacje i nawilżacz nic nie dają a synek się męczy moze odwiedz innego lekarza alergologa pulmonologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A pali ktoś w domu? Jeśli tak niech przestanie, pali poza domem i odczeka trochę zanim zbliży się do dziecka. Toksyny osiądają na sprzetach, włosach, ubraniu. W takim wypadku dziecko "pali z trzeciej ręki" a dla tak małego człowieka jest to bardziej szkodliwe niż dla dorosłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Nie nikt w domu nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Byliśmy u dwóch różnych pediatrów i laryngologa, który stwierdził że z laryngologicznego puntu widzenia wszystko jest ok. A pediatra powiedziała że ponoć alergii nie ma bo w rozmazie krwi ilość jakichś kwasochłonnych (tylko nie pamiętam czego) jest zbyt niska żeby mogła to być alergia. No więc chyba pozostaje pulmonolog... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×