Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdagda

Majtki poporodowe siateczkowe - potrzebne?

Polecane posty

Gość gdagda

j.w. - czy przydały się Wam? czy było Wam ok w zwyklych majtkach? zaczęłam się rozglądać za rzeczami, które powinnam mieć w szpitalu i zastanawiam się na ile np. te majtki są potrzebne a na ile to fanaberia i dotatkowy wydatek?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

Wydatek chyba nie jest jakis strasznie duzy, nie przesadzajmy. Mi sie bardzo przydaly - musisz miec duuuze majty zeby wcisnac tam podklad poporodowy. No i czesto jednak sie pobrudza krwia, zwyklych troche szkoda, takie z siatki albo od razu wyrzucasz albo przepluczesz woda - z siatki latwiej puszcza niz z materialu i sa suche za pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Ja uważam, że potrzebne, miałam cc, że względu na dotacje dziecka byłam w szpitalu tydzień i praktycznie cały tydzień przechodziłam w takich majtkach. Nie urazaly rany  i były zwyczajnie wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
Przed chwilą, Gość Gość co napisał:

Ja uważam, że potrzebne, miałam cc, że względu na dotacje dziecka byłam w szpitalu tydzień i praktycznie cały tydzień przechodziłam w takich majtkach. Nie urazaly rany  i były zwyczajnie wygodne

*zoltaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdagda

wydatek moze faktycznie nieduży, ale jak zbierzesz kilka niedrogich,ale niepotrzebnych rzeczy to zbierze się sensowniejsza kwota, którą można przeznaczyć na coś potrzebnego - dlatego upewiam się co faktycznie warto mieć, a co raczej okaże się zbędne. 🙂

 

zaopatrzę się więc w te majtasy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Mi się przydały większe bawełniane (podkład musi się zmieścić) te siatkowe nie podeszly mi. Czy takie czy bawełniane później i tak do wyrzucenia bo raczej tego więcej nie ubierzesz bo podkładów na codzień się nie nosi 😉, podkład do zwykłych ciężko zmieścić a podpaska na takie krwawienie jak jest po porodzie to dość ryzykowny temat w pierwsze dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L4matka

Tak ja miałam 2 paczki w każdej po 3 pary. Zeszły w szpitalu. Od razu po porodzie krwawiłam na tyle, że przy każdym ruchu cały wkład poporodowy i maty pod moją pupą były całe we krwi. Majteczki trzymały mi ten wkład między nogami. Niektórzy mieli sam wkład między nogami i trzymały nogami.. efekt szwy z krwią przyklejały się do wkładu... Ałaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika hu

Mi się w ogóle nie przydały Ubralam Rodziłam 2 dzieci Zsuwaly mi się Tego podkładu nie trzymały Przy drugim porodzie wiedziałam i miałam tylko 1 parę zaraz po porodzie Potem ubieralam z wysokim stanem bawełniane majtusie I nie szkoda mi było że je wrzucę Wygoda była dla mnie ważniejsza Przynajmniej te podkłady były na miejscu W lipcu ridze 3 i ta sama praktyka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolutnie niezbędna rzecz

Moim zdaniem takie majtki są niezbędne, w zwykłych majtkach nie zmieści Ci się ta wielka podpaska, w dodatku są cieniutkie, przewiewne, delikatne, nie czuć że masz w ogóle coś na tyłku a idealnie trzymają podpaskę, pierzesz w 2min w umywalce, schną błyskawicznie, jednym słowem rewelacja, drogie też nie są, dziewczyny które nie maja ich i "trzymaja" podpaskę solo między nogami muszą liczyć się z niespodziankami typu wypadnięcie na podłogę ubabranej krwią podpaski na środku sali przy wszystkich, czy zgubienie jej podczas snu w łóżku i krwawienie w pościel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×