Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

W jakim wieku zaczęłyście podawać niemowlakom wodę?

Polecane posty

Gość Gość

Mój skończył 3 miesiące czy to nie za wcześnie? Mamy strasznie nasłonecznienie mieszkanie, szybko robi się w nim ciepło mimo wietrzenia. Może jest spragniony. Poza tym coraz bardziej zaczynają mu przeszkadzać czkawki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty owaka

Ty durna babo. I ty jesteś matka??? Dajesz jakimś niedorozwiniętym kafeteriankom decydować o zdrowiu swojego dziecka? I jak ci jakaś gimbaza napisze dla jaj „ja mojego bobaska poilam sokiem z cytryny od trzeciego tygodnia życia” to ty tak zrobisz? Głupota madek nie zna granic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakoś kilka dni po narodzinach chyba, nie pamiętam. Dziecko na mm od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Ty owaka napisał:

Ty durna babo. I ty jesteś matka??? Dajesz jakimś niedorozwiniętym kafeteriankom decydować o zdrowiu swojego dziecka? I jak ci jakaś gimbaza napisze dla jaj „ja mojego bobaska poilam sokiem z cytryny od trzeciego tygodnia życia” to ty tak zrobisz? Głupota madek nie zna granic 

Musisz być strasznie nieszczęśliwa frustratko 🙂 Autorko, ja chyba jak miał 4-5 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Jak odstawiłam od piersi, miał 9 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ku...dziecko powinno od początku być przepłakane woda,wyobrażacie sobie nie pic wody przez 9miesiecy????🙉🙉🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja córeczka od 1 miesiąca miała podawaną przegotowaną wodę, ale nie chciała za bardzo bić. Dopiero tak od 7 miesiąca pije normalnie po posiłkach, chyba dzięki temu że ma ten kubek niekapek czy coś takiego. Kupiłam takie coś w pepco, niby od 12 miesiąca, ale mała lubi przez to pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ku...dziecko powinno od początku być przepłakane woda,wyobrażacie sobie nie pic wody przez 9miesiecy????🙉🙉🙉

"Przepłakanym" to można być po twojej wypowiedzi co najwyżej 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

"Przepłakanym" to można być po twojej wypowiedzi co najwyżej 😂😂

Taa jaka mądra,oby Tobie  słownik nigdy psikusa nie zrobił.Poza tym to forum inteligencja nie grzeszy i mam gdzieś sprawdzanie,za każdym razem wszystkich wyrazów,żeby czarem jakiś troll nie miał się do czego przyczepić,bo kto i teligetbiejszy to i tak zrozumie znaczenie wypowiedzi.Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taa jaka mądra,oby Tobie  słownik nigdy psikusa nie zrobił.Poza tym to forum inteligencja nie grzeszy i mam gdzieś sprawdzanie,za każdym razem wszystkich wyrazów,żeby czarem jakiś troll nie miał się do czego przyczepić,bo kto i teligetbiejszy to i tak zrozumie znaczenie wypowiedzi.Pozdrawiam 

Wybacz ale ta wypowiedź jest tak denna, że lepiej jej nie rozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taa jaka mądra,oby Tobie  słownik nigdy psikusa nie zrobił.Poza tym to forum inteligencja nie grzeszy i mam gdzieś sprawdzanie,za każdym razem wszystkich wyrazów,żeby czarem jakiś troll nie miał się do czego przyczepić,bo kto i teligetbiejszy to i tak zrozumie znaczenie wypowiedzi.Pozdrawiam 

Wybacz ale ta wypowiedź jest tak denna, że lepiej jej nie rozumieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Od początku rozszerzania diety, czyli po skończeniu 6 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja urodziłam dziecko w czerwcu dwa lata temu w okresie sporych upałów. Dawałam wodę od początku. Czasami pił więcej, a czasami mniej. Nie wyobrażam sobie nie dać dziecku wody, zwłaszcza jak są upały. Mój syn był na karmieniu mieszanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mum
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ku...dziecko powinno od początku być przepłakane woda,wyobrażacie sobie nie pic wody przez 9miesiecy????🙉🙉🙉

Mleko z piersi nawadnia lepiej niż woda. Nie wypowiadaj się jak się nie znasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od razu

Od razu jednak nie chciała pic krzywila się i plula... Później coraz więcej pila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Mum napisał:

Mleko z piersi nawadnia lepiej niż woda. Nie wypowiadaj się jak się nie znasz. 

W upały też? Bzdura. Nigdy bym nie meczyla dziecka w upały tylko mlekiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×