Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HelaMagma

Bardzo proszę o poradę - nie wiem co zrobić.

Polecane posty

Gość HelaMagma

Witam, 

Bardzo proszę o wyrażenie właśnej opinii, która być może będzie mogła mi pomóc w podjęciu ważnej decyzji. 

Sprawa wygląda tak,  mieszkam w małej miejscowości ciężko z pracą za dobre pieniądze . Prawie 10 lat pracuję w jedynyn z marketów na stanowisku kierowniczym. Pojawiły się pogłoski, że sklep może zostać zamknięty a firma wycofac swoją działalność z Polski (lecz nikt nie dał takiej informacji oficjalnie) tydzień temu dostałam informację, że mogę mieć załatwioną pracę w jednym z urzędów ale niestety za małe pieniądze (najniższa krajowa). 

Co robić?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość HelaMagma napisał:

Co robić?? 

Zweryfikować zasadność plotek, jakoby rzeczony market miał zostać zamknięty oraz zacząć polegać na własnym racjonalnym myśleniu perspektywicznym, zamiast poddawać się emocjom. Oszacować +/- czas ewentualnej utraty pracy oraz możliwy termin przyjęcia drugiej propozycji - wyważyć, poczekać na rozwój sytuacji i w ostatecznym momencie po prostu podjąć decyzję. Jaka się ona okaże, zależy od Twojej wiedzy i przewidywalności. Poza tym, spójrz na sytuację z boku, możliwe, że znajdzie się jeszcze jakieś trzecie, lepsze rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyg

Nie musisz wybierać już teraz, robotę za minimalną krajową znajdziesz zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×