Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakie wszystko jest drogie

Wydalam dzis 130 i prawie nic nie kupulam

Polecane posty

Gość Jakie wszystko jest drogie

 2 mydla w plynie, szampon, kilka bulek, wedline, ser (jedne z tanszych), majonez2 soki (tez najtansze), jogurt  naturalny,  surowke i mleko. To wszystko. Nic wiecej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avhhh

Nie wierze no ale i tak dużo wydałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie wszystko jest drogie

2 x mydło do kąpieli = 2 x 13 = 26

Szampon Radical 15

Majonez ok. 4,50 

Jogurt 2

Surówka 3,5

Mleko 3

Soki 2x 5 = 10

Bułki 4,5

Na sery i wędliny wydałam resztę. Kupiłam 2 rodzaje wędlin i 3 rodzaje sera po ok. 20-30 plasterków w cenie od 26 do 29 zł za kilogram (najtańsze, jakie były w sklepie, większość była za ok. 37).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedni ale szcześliwi

Soki 2x 5 = 10

SOK PO 5 ZŁ  to wcale ten sok najtańszy nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosh

130 łatwo pójdzie jak kupujesz co leci. Trzeba kupować tylko alkohol i jakieś żarcie w barze wyjdzie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie wszystko jest drogie
7 minut temu, Gość biedni ale szcześliwi napisał:

Soki 2x 5 = 10

SOK PO 5 ZŁ  to wcale ten sok najtańszy nie był

Dwulitrowy sok 100% niczym nie dosładzany, to wychodzi 2,5zł za litr, raczej bardzo tanio, bo normalnie taki sok ok. 4zł kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×