Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

elif - jedyny dobry serial

Polecane posty

Gość gość

Oglądałem różne seriale i nie rozumiem dlaczego tylko jeden serial telewizyjny jest ciekawy i tylko 3 pierwsze sezony są ciekawe ostatnie sezony tego serialu to zupełny kit. Oglądałem wiele seriali ale większości seriali nie da się oglądać, turecki serial anne jest tak bez sensu ze nie da się go oglądać podobnie pozostałe. polskie też oglądałem nic ciekawego podobnie z Rosyjskimi. Wygląda na to że aktorzy są bardzo marni w swoich serialach. Nawet ten co piszę który uznaję za najlepszy ma tylko niewiele ciekawych fragmentów. Najlepiej im wyszedł 3 sezon serialu. Moim zdaniem w serialach jest zbyt małotreści związanych z przemocą i zabijaniem i to głównie powoduje że aktorzy nie mogą sie cieszyć popularnością. Kolejną rzeczą jest to ze aktorzy nie są dobrze dobrani, dziewczynka z serialu anne to najbrzydsze dziecko jakie widizałem więć sie nie dziwię ze ten serial upadł. Co prawda serial anne zajmuje 1 miejsce wsród najgorszych seriali tak głosowali internauci ale ja mimo że jestem polakiem zagłosowałbym na na dobre i na złe ponieważ tego sie w ogóle nie da oglądać, na dobre i na złe jest tak głupie że nawet szkoda to oceniać. Serial elif jest liderem ponieważ pokazuje wiele scen związanych z przemocą i to powoduje że stał sie hitem ale niestety i ten serial ma wiele wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial elif

turecka sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość serial elif napisał:

turecka sraczka

Może nie jest jakis świetny bo ma wiele nudnych treści jak szwalnia która jest pokazywana i nei różni sie od normalnej szwalni itp.  ale wszsytkie pozostałe które istnieją są jeszcze gorsze. A w tym to jakoś jest troche ciekawych fragmentów jak np fragmenty o szkole i fragmenty gdize Azu chce zabić elif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  dużo  jest

Elif  pozna  więcej  przyjaciół,   w  klasie  ma  zazdrosną  koleżankę,  dobrze  gra  dziewczynka,  nadąsana  i  w  dodatku  ładna,  brakuje  mi  Tulcze,  miała  charakterek,  Arzu   chce  przejąć  posiadłość,  ciekawe  co  zrobią  jak  stracą  dom,  myślę,  że  są  ubezpieczeni  na  życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość tak dużo jest napisał:

Elif  pozna  więcej  przyjaciół,   w  klasie  ma  zazdrosną  koleżankę,  dobrze  gra  dziewczynka,  nadąsana  i  w  dodatku  ładna,  brakuje  mi  Tulcze,  miała  charakterek,  Arzu   chce  przejąć  posiadłość,  ciekawe  co  zrobią  jak  stracą  dom,  myślę,  że  są  ubezpieczeni  na  życie

trzecia seria jest najlepsza ale 4 seria i piata seria zupełnie im nie wyszła. najlepsza jest obecna seria którą pokazują. Ale i tak ten serial jest najlepszy ze wszystkich. oglądałem najnowsze odcinki elif  na youtube i juz nie były zbyt ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×