Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taki co to...

Dzień dobry kafe 😊

Polecane posty

Chmura to z basenu jest..a raczej z czajnika..dwa razy zapomniałem wyłączyć...jest tyle pary że to na jakuzzi wygląda 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Basia8 napisał:

Cześć dziewczynki 🙂 kawy bo padam 😐

Chwila....dla Ciebie już mam...☕.. słodka.. pamiętam😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niiisia25 napisał:

Już się robi 😉 Tylko czarną i mocna, nie daj się nabrać na jakąś lurę z mlekiem 😄🙂

Fuuu z mlekiem ma być czarna ☺️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Taki co to... napisał:

Chwila....dla Ciebie już mam...☕.. słodka.. pamiętam😊

Dziękuję będę żyła 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niiisia25 napisał:

Tak jest, czarna i mocna :))

Jakby inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Starszy69 napisał:

Już Kobyła łazi za ludźmi nie da im normalnie porozmawiać Trans łazi za ludźmi i dokucza

Ona nam nie przeszkadza. I proszę nie stosować obraźliwego słownictwa. Jak dla mnie może być i Trans, Gejem czy lesbijką to też człowiek 🙂. Zapraszamy do normalnej kulturalnej rozmowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Niegrzeczna napisał:

Wiedziałam, że wyżej wynieniona się pojawi. Żeby wszystkie kobyły i wszelkiej maści delikwenci byli tak seksowni jak ja 😉🍭🌷

 

1 minutę temu, Gość Starszy69 napisał:

Wypi.erdalaj ty transie pierd.olony ty ze wszystkimi przy łazisz przyniosłaś tutaj ludziom psuć relacje wszystkich ze sobą skłócać wypie.rdalaj stąd

Jedno i drugie SPOKÓJ!!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa to kulturalna rozmowa. Jedno i drugie przeczytać definicje konwersacji kulturalnej. 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Widzisz Basiu, przyszła tutaj za mną i stara się nas niestety ale sklocac. Gość, mimo że używa tak paskudnych wyrazów, chyba niestety ma rację. Czemu tyle jadu mają niektóre osoby 😩

Kochane moje nikt nikogo nie chce skłócić bynajmniej nie zauważyłam 😐. Każda z was jest mile widziana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Basia8 napisał:

Będę płakać 😢 obydwie was lubie😊

Basia8 mam problem z tym dziadowskim linkiem na muzyce..🙄..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nic...tragedia...😒..znów coś zepsulem...jak się człowiek zaczyna bawić elektroniką tak potem 3 h wraca do punktu wyjścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Ale co sie dzieje? 😍

nic mi nie wchodzi...robię klasycznie..post,edycja ,wklej...i czerwone...a bawiłem się przeglądarka ...zaraz dojdę do tego...😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Włącz i wyłącz telefon lub komputer😉

Na odległość Ci nie pomogę🤸‍♀️

i tak też zrobię..gdy nie wiadomo co się zepsuło..trzeba wyłączyć...i magia sprawi że będzie ok..😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Basia8 napisał:

Gdzie są wszyscy 🤔 właśnie wróciłam z pracy

Baśka ty do ludzi wyjdź, cały dzień przesiadujesz na kafeterii udajesz, ze pracujesz, dwubiegunowa się kłania, powiedz jeszcze, ze nasz męża i dzieci tylko co ty tu robisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Baśka ty do ludzi wyjdź, cały dzień przesiadujesz na kafeterii udajesz, ze pracujesz, dwubiegunowa się kłania, powiedz jeszcze, ze nasz męża i dzieci tylko co ty tu robisz 

witam na moim temacie ☺️ niezmiernie mi miło poznać ....hmm...w sumie jesteś jakby nieistotną osobą...ale ok,skoro już jesteś..i tak świetnie znasz otocznie..co powiesz o mnie?...wpadasz mi na temat,witam z otwartymi rękoma..ale oczekuje że coś po sobie zostawisz..nie wiem..może coś co zapamiętam na jakieś 30 sekund mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wy wszyscy bezrobotni,  samotni, życiowi wykolejeńcy jedyna atrakcja to kafeteria, po 40 osobniki. Szkoda czasu na was wklejajcie dalej swoją muzykę a baśka niech przy szefowej słucha, polecam psychiatrę kobiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wy wszyscy bezrobotni,  samotni, życiowi wykolejeńcy jedyna atrakcja to kafeteria, po 40 osobniki. Szkoda czasu na was wklejajcie dalej swoją muzykę a baśka niech przy szefowej słucha, polecam psychiatrę kobiecie. 

hej 😊..kolejna osoba X na mym skromnym temacie..czym zasłużyć na zaszczyt abys powiedziała mi kim ja jestem....skoro siedzę tu 24/7..muszę chyba być na zasiłku lub puszki zbierać po dworcach aby na rachunki zarobić...super zajęcie..dużo ciekawszych ludzi...i to nie z gościa piszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Użytkownik_6266 napisał:

Nie znam się na tym. Nie będę w stanie pomóc.

Witam 🙂..w jakim to kontekście ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×