Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy naprawdę nie może mi przeszkadzac to że szwagierka na krzywy ryj przychodzi i niejako zabiera jedzenie moim dzieciom?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkamy razem z teściami, siostra i jej syn mieszkają gdzie indziej (teściowie kupili jej czteropokojowe mieszkanie niedaleko nas), co więcej szwagierka mimo to codziennie przychodzi do nas ze swoim synem i jedzą z nami obiad i kolację, co więcej moi teściowie robią jej synowi kanapki do szkoły. Ja i moja szwagierka jesteśmy w konflikcie, szwagierka chciała się wyprowadzić i wtedy teściowie wpadli na pomysł, że kupią jej ten apartamentowiec. Mnie chodzi oto, że moje dzieci noszą byle jakie ubrania, jedzą jak najtaniej bo ja nie pracuję, mąż mało zarabia (ponad 2 tysiące), oddaje mi wszystkie pieniądze a szwagierka i jej syn przychodzą by objeść mnie oraz moje dzieci (mam syna i dwie córki) bo wiadomo że to co dadzą im teściowie to zabiora z ust moim dzieciom bo tak to im by dali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Porozmawiaj z teściami o podziale w lodówce. Co kupisz jest Twoje i oni mają nie ruszać. Szwagierka może sobie przychodzić kiedy chce i stołować u teściów skoro oni mają ochotę przygotowywać posiłki. Problemem nie jest szwagierka, bo zamiast niej przychodzić mógłby sąsiad czy kolega z działki, problemem jest brak jasnych zasad współmieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dania

Glupia babo, dla tesciow to jest ich corka, ktorej daja, a jej dzieci sa tak samo wnukami jak twoje. Siostra twojego meza nie ponosi odpowiedzialnosci za wasza zyciowa nieudolnosc. Zwroc sie do swoich rodzicow, niech ci dadza. Jak widac boli cie du.pa nawet, ze podarowali jej mieszkanie, szkoda ze nie tobie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

gdzie ten maz pracuje ze taki biedak na kasie w biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiłapci

może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwa

ale kiepskie to prowo

żeby to chociaż było ciekawe...

0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×