Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta_kayac

Maz przedrzenia naszego syna

Polecane posty

Gość ta_kayac

Doradzcie cos, bo juz nie wiem jak mam sobie z tym poradzic. Moj maz wiecznie przedrzenia naszego 5 letniego syna. Robi mu na zlosc a jak maly sie rozplacze to mowi mu, ze beczy jak dziewczynka. Robiac mu jedzenie drazni go ze sam je zje, nie pozwala mu sie bawic nigdzie indziej niz w swoim pokoju zabawkami,bo straszy go ze wyrzuci wszystkie do smieci. Jego podejscie do syna poprostu jest kiepskie, nie wykazuje checi spedzania z nim czasu a jak juz do tego dojdzie to tak go drazni i ciagle slysze klotnie i wrzaski. Czepia sie go o kazdy szczegol.  Mam poprostu dosyc. Rozmawialam z nim wiele razy, ze robi mu krzywde go tak traktujac,ale on nie widzi nic w tym wspolnego. Twierdzi,ze to ja go za bardzo niancze i wyrosnie na mami synka. Od jakiegos czasu mamy psa i zauwazylam,ze psa lepiej traktuje niz wlasnego syna :( Jest mi naprawde przykro,bo syn jest wspanialym chlopcem, ogolnie grzecznym i uczuciowym dzieckiem. Czy jest ktos kto mial podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twój mąż to chory pooojeb! Powiedz mu to i to że znęca się psychicznie nad slabszym.  Kobieto zrób coś z tym bo dziecko będzie miało niską samoocenę... 😞 biedne  to twoje dziecko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedrzeźniaj go

Zacznij przedrzeźniać męża. Niech zobaczy jak to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×