Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marian

pożyczki

Polecane posty

Gość Marian

Dzień dobry
Przepraszam, że mnie nie znasz. Nazywam się Marian i jestem z Polski. Byłem w sytuacji, w której jesteś teraz, kiedy potrzebowałem pożyczki, złożyłem wniosek o pożyczkę od więcej niż dwóch firm na tej stronie i zostałem oszukany, straciłem ponad 9000 euro. Byłem sfrustrowany i zmęczony, dopóki mój przyjaciel, który pracował razem jako lekarz w moim biurze Alex po imieniu, nie połączył mnie z wiarygodną i autentyczną firmą pożyczkową JORGE GRACE LOAN FIRM, Gdybym był w stanie uzyskać pożyczkę, pomogli mi kwota pożyczki w wysokości 20000 euro, możesz również uzyskać pomoc, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, skontaktuj się z nimi osobiście, wysyłając im e-mail bezpośrednio {jorgegraceloanfirm@gmail.com}, aby uzyskać prawdziwą, wiarygodną pożyczkę bez oszustwa, ponieważ są zaufani i zatwierdzeni przez rząd i są w 100% przekonani, że mogą ci pomóc, wystrzegać się oszustów internetowych i być teraz na właściwym miejscu. Dzięki i niech Bóg błogosławi ich za mnie

Marian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że firmy pożyczkowe nie zakładają poczty na gmail.com, gdyż posiadają własne domeny.

Lepiej skorzystać z czegoś takiego jak np.: Pasaż Finansowy Albert

Wszelkie oferty są tam aktualizowane na bieżąco, przy współpracy grupy Bankier.  Dla osób nieorientujących się to ta sama grupa do której należy między innymi Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWICKI WYSRYW 30 LAT

GET 100K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×