Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mari82

Zamykanie naczynek

Polecane posty

Gość Mari82

Hej, ostatnio czytałam o zabiegach na twarz zamykających naczynka. Moze ktos z was jest w stanie poweidziec mi na ten temat nieco wiecej? Bo wlasnie mam taki problem skórny, jest to dla mnie dosc uciazliwe i wydaje mi sie, ze bylabym sklonna zdecydowac sie na zabieg, o ile okaze sie skuteczny :) z gory dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca

Nie wiedziałam, że istnieje taki zabieg. Sama mam cerę naczynkową i nieestetyczne rumieńce... taki zabieg je usunie czy jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Ja z kolei słyszalam o laserowym zamykaniu naczynek, wiec pewnie o ten zabieg ci chodzi. Niestety sama z takiego czegos nie korzystalam. Ale laser to fajna sprawa, ja na przyklad bylam na depilacji laserowej- cos niesamowitego, cztery zabiegi i mam gladką skórę na lydkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1982

jesli chodzi o laser to mialam doczynienia z depilacją w mediart clinic w poznaniu. zabieg no niestety troche bolesny, ale na szczescie nie trwa dlugo... a skora potem jest faktycznie gladka i mozna zapomniec o uzywaniu klasycznej maszynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chewbacca
Dnia 30.04.2019 o 05:02, Gość gabi1982 napisał:

jesli chodzi o laser to mialam doczynienia z depilacją w mediart clinic w poznaniu. zabieg no niestety troche bolesny, ale na szczescie nie trwa dlugo... a skora potem jest faktycznie gladka i mozna zapomniec o uzywaniu klasycznej maszynki!

A bardzo boli? I jaka cena? Ile zabiegów mialas, zeby skora byla wystarczajaco gladka? Zastanawiam sie czy nie isc na taka depilacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malataka

Polecam zamykanie naczynek termokoagulacją z firmy Biotronik, zabieg niemal bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×