Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ddjdd

PRÓBA WEJŚCIA! CZY MOGE ZAJŚĆ W CIĄŻE?

Polecane posty

Dzień dobry. Wczoraj z chłopakiem chcieliśmy spróbować seksu. Chłopak nie mógł wejść przez spadająca prezerwatywę. Zdjął ją i spróbował jeszcze raz lecz i tak sie nie udało. Raz wszedł tylko początkiem lecz dalej nie mógł bo byłam za bardzo spięta. Nie mam pojęcia czy miał preejakulat ale mówi ,że wytarł choć w to nie wierzę. Nie mam pieniędzy na tabletkę ,,dzien po''. Nie mogę także obliczyć dni płodnych ,ponieważ mam nieregularną miesiączkę. Kiedy znów nic z tego nie wyszło włożył palce. Czy jeśli wezmę gorącą kąpiel z mydłem to czy zabije plemniki ,które może są we mnie? Jak mogłabym je unieszkodliwić jakąś naturalną metodą? Próbowaliśmy to zrobić dosłownie dzień lub dwa po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie możesz ...ko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka

stres robi swoje, zwłaszcza na początku; w preejakulacie są oczywiście plemniki, które w mniejszym stopniu ale też mogą doprowadzić do zapłodnienia; według mnie nie ma naturalnych metod do unieszkodliwiania plemników, nigdy nie ma pewności czy jakieś dalej nie przeszły; w twojej sytuacji nie sądzę żeby ryzyko było duże, ale na przyszłość to jednak pomyślcie o czymś pewniejszym; też miałam nieregularne miesiączki, a z gumkami to wiadomo jak jest, a jak biorę belarę to powiem Ci, że mam spokój; cykl też mi się unormował, zero stresu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka

stres robi swoje, zwłaszcza na początku; w preejakulacie są oczywiście plemniki, które w mniejszym stopniu ale też mogą doprowadzić do zapłodnienia; według mnie nie ma naturalnych metod do unieszkodliwiania plemników, nigdy nie ma pewności czy jakieś dalej nie przeszły; w twojej sytuacji nie sądzę żeby ryzyko było duże, ale na przyszłość to jednak pomyślcie o czymś pewniejszym; też miałam nieregularne miesiączki, a z gumkami to wiadomo jak jest, a jak biorę belarę to powiem Ci, że mam spokój; cykl też mi się unormował, zero stresu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjdd

Nie mogę zajść w ciąże czy ich unieszkodliwić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjdd

Nie mogę zajść w ciąże czy ich unieszkodliwić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×