Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam się

Pytanie do Panów

Polecane posty

Gość zastanawiam się

Panowie, proszę podzielcie się swoją tajemną wiedzą .... : - ) 

niektórzy mężczyźni pytają kobiety, z którymi nawiązują znajomości czy już trochę później również: czy jesteś moja ... czy już jesteś moja ... : - )  co chcielibyście usłyszeć, jaka według Was jest odpowiednia odpowiedź kobiety na poziomie ?  niektóre kobiety mówią: tak jestem Twoja albo postaraj się to może będę Twoja, ale niektóre nie chcą tak odpowiadać, chcą po prostu być swoje - sobą : - )

Czy znajdą się odważni mężczyźni i podpowiedzą .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

Pierwszy raz o tym slysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Nicki napisał:

Pierwszy raz o tym slysze...

ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorrry 3 razy wstawiony temat, ja słyszę od różnych kobiet, dlatego mnie to zastanawia i pytam, może jednak ktoś coś .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja czasami pytam: 

- czy będzie moja?

Zazwyczaj słyszę odpowiedź:

- może kiedyś...

I już ma propozycję:

- a co powiesz na sobotę za dwa tygodnie...? I wyciągam notesik 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się

Dzięki : - ) a jaka odpowiedź spowodowałaby, że dostosowałbyś się do jej planów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się

Dzięki : - ) a jaka odpowiedź spowodowałaby, że dostosowałbyś się do jej planów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się

Dzięki : - ) a jaka odpowiedź spowodowałaby, że dostosowałbyś się do jej planów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się

nie potrafię tutaj pisać, publikuje mi po 3 razy, nie wiem jak to usunąć potem masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zazwyczaj w ttym momencie dostaję plaskacza. Więc szybciutko mówię:

- Aj!! Nie wiedziałem że aż tak ci zależy na czasie! To gdzie idziemy? - do mnie czy do ciebie? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hjji
1 godzinę temu, Gość zastanawiam się napisał:

Panowie, proszę podzielcie się swoją tajemną wiedzą .... : - ) 

niektórzy mężczyźni pytają kobiety, z którymi nawiązują znajomości czy już trochę później również: czy jesteś moja ... czy już jesteś moja ... : - )  co chcielibyście usłyszeć, jaka według Was jest odpowiednia odpowiedź kobiety na poziomie ?  niektóre kobiety mówią: tak jestem Twoja albo postaraj się to może będę Twoja, ale niektóre nie chcą tak odpowiadać, chcą po prostu być swoje - sobą : - )

Czy znajdą się odważni mężczyźni i podpowiedzą .... ?

Zaden sensowny mezczyzna nie zada tak postawionego pytania, a zadna w miare madra kobieta nie bedzivpe tego rozkminiac. To nie o odwage chodzi, dziecko ( mam nadzieje, ze nie masz wiecej niz 12 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się

Gość gość, dzięki 

a jaka odpowiedź kobiety by poruszyła Ciebie, taka, której się raczej nie spodziewasz, a może już kiedyś taką zaskakującą otrzymałeś od kobiety 

Gość *hjji

przykro mi, nie mam 12 lat, nie jestem dzieckiem niestety, a takie pytanie trafia do kobiet, po prostu pytam o to mężczyzn, pytam u źródła z nadzieją na znalezienie odpowiednich odpowiedzi w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No przecież ci tłumaczę: na taki tekst najlepszą i najbardziej zaskakującą odpowiedzią jest plaskacz (z liścia). Chociaż.... jak byłem trochę młodszy i chodziłem w dresie, to w odpowiedzi na plaskacz porafiłem je/bnąć z bańki - więc zwracaj uwagę z kim tańczysz.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym mieć kobiety, którą uważam za moją prywatną własność. Chciałbym taka z własnym zdaniem, z wolnością, taką, którą dobrowolnie będzie oddawać mi piękne chwilę, a ja będę jej za to wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się

to lepiej odwrócić się na pięcie i odejść, bo nie chcę dostać z bańki  na akcję z liścia : - ) dzięki : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"hciałbym taka z własnym zdaniem, z wolnością, taką, którą dobrowolnie będzie oddawać mi piękne chwilę, a ja będę jej za to wdzięczny"  - CO TY WIESZ? w NOGACH ŚPISZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×