Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hahataktak

Bardzo ważne POMOCY

Polecane posty

Gość Hahataktak

Dziewczyny kochane ostatnio przeżyłam swój pierwszy raz oczywiście był  w gumce w dodatku  seks przerywany 

Ostatnio  mam duzo stresu w życiu  i bardzo często  chodze do toalety  moje pytanie brzmi czy wam po 1 razie również  spozniał okres oraz czy ciągle  siusanie może  byc powodem stresu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Hahataktak napisał:

pytanie brzmi czy wam po 1 razie również  spozniał okres oraz czy ciągle  siusanie może  byc powodem stresu? 

Stres ''odwadnia'', skutkiem zwiększonego wydzielania kortyzolu i adrenaliny i zaburzenia pracy nadnerczy. Przy długotrwałym stresie także można odczuwać większe pragnienie, więcej pić i skutkiem częściej chadzać do toalety. Jeśli chodzi o okres, to stres i nerwy (te podświadome też) mogą mieć wpływ na jego opóźnienie. Jeśli obawiasz się, że możesz być w ciąży - spokojnie, z tego, co napisałaś, nie wynika. Chyba, że prezerwatywa była nieszczelna, a Ty miałaś ogromnego pecha, ale to bardzo mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahataktak
3 minuty temu, Nenesh napisał:

Stres ''odwadnia'', skutkiem zwiększonego wydzielania kortyzolu i adrenaliny i zaburzenia pracy nadnerczy. Przy długotrwałym stresie także można odczuwać większe pragnienie, więcej pić i skutkiem częściej chadzać do toalety. Jeśli chodzi o okres, to stres i nerwy (te podświadome też) mogą mieć wpływ na jego opóźnienie. Jeśli obawiasz się, że możesz być w ciąży - spokojnie, z tego, co napisałaś, nie wynika. Chyba, że prezerwatywa była nieszczelna, a Ty miałaś ogromnego pecha, ale to bardzo mało prawdopodobne.

Szczelna byla sprawdzalismy oraz partner nie doszedł we mnie wiec  logicznie myśląc  jest to prawie nie możliwe ale podświadomie męczy mnie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×