Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zona19888888

Stroj matki na komunie

Polecane posty

Gość Zona19888888

Witam jaki kolor butów i torebki do pastelowej jasno niebieskiej ...enki. I buty zakryte czy sandałki i torebka kopertówka czy na ramię. Bo nie wiem co dobrać  do tego mam białą marynarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cieliste czółenka i torebka na ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Najlepiej ubierz się jak kurfa na dożynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Looo Jezu- niebieska ...enka i biała  marynarka- jakiś dramat , załóż do tego cieliste (Jak ci tu doradzono) sandały i torebkę i na dożynki jesteś gotowa. Tylko nie zapomnij o lakierowanym  koku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttyyyy
23 minuty temu, Gość Gośćgosc napisał:

Looo Jezu- niebieska ...enka i biała  marynarka- jakiś dramat , załóż do tego cieliste (Jak ci tu doradzono) sandały i torebkę i na dożynki jesteś gotowa. Tylko nie zapomnij o lakierowanym  koku

To zaproponuj stosowny ubior na komunie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Do takiego koloru ...enki pasują beże wpadajace w brudny róż, cytrynowy, amarantowy,szarości  i eleganckie zakryte buty+ kopertówka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Niby się mówi że matka powinna mieć pełne  buty lub piete  odkrytą.  Ale to się sprawdza się.   W tamtym roku widziałam  że matki  miały i sandałki i pełne buty . Tak że co założysz będzie oj . Co do torebki to samo.  Ja miałam do ręki.  Połowa  mam  również druga połowa na paseczku  . Miałam bialy  żakiet  plus torebka do ręki i buty z odkrytą  piętą  i lekko palcami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja założę mietowy kostium i karmelowe szpilki może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
1 godzinę temu, Gość Gość gość napisał:

Niby się mówi że matka powinna mieć pełne  buty lub piete  odkrytą.  Ale to się sprawdza się.   W tamtym roku widziałam  że matki  miały i sandałki i pełne buty . Tak że co założysz będzie oj . Co do torebki to samo.  Ja miałam do ręki.  Połowa  mam  również druga połowa na paseczku  . Miałam bialy  żakiet  plus torebka do ręki i buty z odkrytą  piętą  i lekko palcami.  

Jeśli się nie zna podstawowych zasad, to się zakłada buty odkryte, kobieta z klasą takich nie założy i to nie ważne czy matka, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To widocznie mało  którą kobieta zna te  podstawowe zasady . 😉   do wypowiedzi powyżej... idź na komu nie i zobacz jak matki chodzą ubrane . Bity pełne... sandałki ... koturny.  Moda się zmienia i czasy też.... odrazu  mi się przypomniał  temat z sałatką  jarzynową  tu z forum 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ggghhy napisał:

coś takiego może być? 

o jeżu kolczasty! co to za koszmarek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gośćgosc napisał:

Jeśli się nie zna podstawowych zasad, to się zakłada buty odkryte, kobieta z klasą takich nie założy i to nie ważne czy matka, czy nie

tutaj same kobiety  z klasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To widocznie mało  którą kobieta zna te  podstawowe zasady . 😉   do wypowiedzi powyżej... idź na komu nie i zobacz jak matki chodzą ubrane . Bity pełne... sandałki ... koturny.  Moda się zmienia i czasy też.... odrazu  mi się przypomniał  temat z sałatką  jarzynową  tu z forum 😄  

co salatka ma do butow? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

To, że moda się zmienia, nie oznacza, że nie można ubrać się elegancko i stosownie do okazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jprdl. Wy idziecie z dzieckiem do komunii, czy oglądać rewię mody? Owszem trzeba się ładnie i z gustem ubrać, ale żeby tak bardzo patrzeć po innych, że się buty zauważa, czy torebki z paskiem, czy bez? No bez przesady. Co do samych butów, to z racji tego, że jest to maj, a nie lipiec, więc niekoniecznie odkryte pasują, zwłaszcza jak się ma marynareczkę. To chyba każdy powinien wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jprdl. Wy idziecie z dzieckiem do komunii, czy oglądać rewię mody? Owszem trzeba się ładnie i z gustem ubrać, ale żeby tak bardzo patrzeć po innych, że się buty zauważa, czy torebki z paskiem, czy bez? No bez przesady. Co do samych butów, to z racji tego, że jest to maj, a nie lipiec, więc niekoniecznie odkryte pasują, zwłaszcza jak się ma marynareczkę. To chyba każdy powinien wiedzieć.

Niezależnie od miesiąca odkryte NIE pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Zakryte buty, torebka jaka Ci na rękę , do ...enki błękitnej i białej marynarki pasują beze, cytrynowe pastelowe kolory. Ja bym torebkę wzięła cytrynowo  pastelowa , zamiast marynarki beżowy trench oraz beżowe  szpilki w lekko odmiennej tonacji . Chociaż najpewniej bym inny dobór kolorów zastosowała  by był bardziej uniwersalny kolor ...enki  ale ja to nudna jestem 😂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo

Sandałki TYLKO do gołych stóp czyli maj odpada. Rajstopy i odkryte buty to kicz gorszy niż białe skarpety i sandały u mężczyzn.  W maju na komunię tylko i wyłącznie zakryte buty. A to, że na kumunii kobiety były poubierane to jedynie może świadczyć o ich braku stylu. Zakładajcie jakie chcecie ...enki: niebieskie rożowe, to tylko kwestia tego co się komu podoba, ale nigdy nie łączcie rajstop z sandałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja dziś byłam w ...ence i bez rajstop. Po co rajstopy jak jest ponad 15 stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gark
2 godziny temu, Gość mam tak samo napisał:

Sandałki TYLKO do gołych stóp czyli maj odpada. Rajstopy i odkryte buty to kicz gorszy niż białe skarpety i sandały u mężczyzn.  W maju na komunię tylko i wyłącznie zakryte buty. A to, że na kumunii kobiety były poubierane to jedynie może świadczyć o ich braku stylu. Zakładajcie jakie chcecie ...enki: niebieskie rożowe, to tylko kwestia tego co się komu podoba, ale nigdy nie łączcie rajstop z sandałami.

Tak, bo w maju to mamy tu - 20 stopni i śnieg pada. Przecież w maju nieraz są nawet upały.

Trzy lata temu byłam na komunii i było ciepło. Normalnie miałam czarne sandały na prostych paskach, na słupku i do tego beżową, szyfonową, zwiewną,  ...enkę do połowy łydki.  No ale jeżeli ktoś jest polską panikarą to póki w kalendarzu nie przeskoczy na Lipiec i nie jest 40 stopni w cieniu to sandalow nie założy, bo zapalenia płuc dostanie i umrze!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Na uroczystości nie chodzi się ani w sandalach ani z gołymi nogami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość gark napisał:

Tak, bo w maju to mamy tu - 20 stopni i śnieg pada. Przecież w maju nieraz są nawet upały.

Trzy lata temu byłam na komunii i było ciepło. Normalnie miałam czarne sandały na prostych paskach, na słupku i do tego beżową, szyfonową, zwiewną,  ...enkę do połowy łydki.  No ale jeżeli ktoś jest polską panikarą to póki w kalendarzu nie przeskoczy na Lipiec i nie jest 40 stopni w cieniu to sandalow nie założy, bo zapalenia płuc dostanie i umrze!

 

Do kosciola sie wiesniaro sandalow nie nosi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×