Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kropipi

Polecane posty

Gość gość

Oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedys tak teraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś więcej, przesłodzone trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jj8

Nie wiem ale ta dziewczyna jest strasznie denerwujaca z tym uśmiechem sztucznym od ucha do ucha ale dzieciątko śliczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaak

Sympatyczna dziewczyna, ale fakt strasznie słodka i ta dziwaczna nazwa kanału, mi się kojarzy zawsze z siuśkami a nie Pippi Langstrumpf :-) (pipi - to po niemiecku siusiu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Kochana cudowna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Oglądałam ją trochę i tez zdziwil mnie pomysl na ebooka bo to juz takie powtarzalne. Co druga osoba na instagramie wydaje ebooka i racja, przepis na płatki czy zeykle pancakes to juz gruba przesada. Niewiadomo czy ona jest taka szczera, za tym wiecznie przyklejonym usmieszkiem do porzygu moze stac fałsz. A juz na pewno stoi chciwosc, o czym się wlasnie przekonalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co sądzicio o Krystianie? Jest bardzo dobry dla Justyny, taki idealny mąż, ale nie sadzicie ze trochę malo męski? Te jego usmieszki niewinne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Fajne mają zycie w tym Wiedniu. Ładne miesakanie wynajmują. Widac, ze im się tam powodzi i dobrze zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Irytuje mnie jej sztuczny usmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie są zbyt wyidealizowani. Oboje te uśmieszki... Rozwala mnie to, że ona często podkreśla ile to czyta, a notorycznie robi błędy typu "wziąść". A mieszkanie bardzo ładne, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
Dnia 6.08.2019 o 20:50, Gość Masakra napisał:

Świat staje na głowie. oK, Justyna jest miła, pozytywna, ich relacja to w ogole jakis ideał, córeczka ładna, ale widzę ze i oni postanowili sobie zarobic i z gówna ukrecic bata. A mianowicie jak rzesza innych celwbrytow, tez wydają ebooka. OK, nie byloby w tym nic Zlego gdyby nie dania, jakie się tam znajdą. Pokazywala spis tresci na insta i wsrod sniadsniowycj pozycji znajduje się taki hit jak „płatki na zimno”. Serio ludzie??? Serio??? Znajdzie się masa parafianow, krorzy za przepis jak zeobic platki z mlekiem, zaplacą jej po 50 czy ile tam zlotych??? Swiat schodzi na osy a ludzie nie znaja umiaru. Inne przepisy tez nie lepsze. Szalszuka, jakies proste pancakesy kilkuskladnikowe. Ludzie kochani, przeciez takich przepisow jest cale mnostwo, ona nie odkrywa Ameryki! Na serio jesli celebryta czy ktos z duzymi zasiegami na insta wstawi ebooka o tym jak nalac wody do wanny i się wykapac (przyklad analogiczny do przepisu na platki) to znajda sie ...e ktorzy to kupią? Zrazilam sie do Justyny i przestaje obserwowac. Za duzo tam lukru, a tym wbookiem pokazali ze choszi im o to samo co Fashionelce, Ance Sudol, mamie ginekolog, Doktor Sni i rzeszy innych instagramerow. KASA. 

Tak tylko,że ona jest chyba znowu chora oby nie rak znowu.Szuka zarobku i jest oszczędna i pracowita a to rzadkie u yutuberek.Oby tylko była zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Polka napisał:

Tak tylko,że ona jest chyba znowu chora oby nie rak znowu.Szuka zarobku i jest oszczędna i pracowita a to rzadkie u yutuberek.Oby tylko była zdrowa.

A to ona miała raka ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Polka napisał:

Tak tylko,że ona jest chyba znowu chora oby nie rak znowu.

Po czym wnioskujesz, że ,,jest chyba znowu chora"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
Dnia 14.09.2019 o 23:50, Gość Gość napisał:

Po czym wnioskujesz, że ,,jest chyba znowu chora"?

Dała na insta story,że ma problemy ze zdrowiem kilka dni temu i była przybita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
Dnia 14.09.2019 o 22:51, Gość Gość napisał:

A to ona miała raka ? 🤔

Tak mówiła o tym w swoich vlogach.Chyba z zeszłego roku jesienią.Dlatego dr powiedział,że nie będzie miała dzieci.Wejdz w filmy o ciąży chyba pierwszy vlog ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka
Dnia 7.08.2019 o 20:31, Gość Tak napisał:

Fajne mają zycie w tym Wiedniu. Ładne miesakanie wynajmują. Widac, ze im się tam powodzi i dobrze zyje.

Polakom w Wiedniu wiedzie się średnio.Wynajem bardzo drogi.Po prostu miasto przepiękne i najlepsze do życia w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wit stwosz
Dnia 14.09.2019 o 21:27, Gość Polka napisał:

Tak tylko,że ona jest chyba znowu chora oby nie rak znowu.Szuka zarobku i jest oszczędna i pracowita a to rzadkie u yutuberek.Oby tylko była zdrowa.

Nikt nie musi niczego kupować ani ebooków ani stosów ubrań i kosmetyków.Wolna wola i inteligencja finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Może to kwestia tego co pokazuje, ale mam wrażenie, że jej córka jest bardzo spokojna, mało ruchliwa i dużo śpi. Mam syna 2 miesiące młodszego, którego roznosi energia i potrafi cały dzień pociągnąć na 20 minutowej drzemce. Tak samo jedzenie - mój jak je to wszystko dookoła brudne, a u niej mam wrażenie zawsze dom wysprzątany. Jak im się córka urodziła to oglądałam, teraz co najwyżej przewinę filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
1 minutę temu, Gość xxx napisał:

Może to kwestia tego co pokazuje, ale mam wrażenie, że jej córka jest bardzo spokojna, mało ruchliwa i dużo śpi. Mam syna 2 miesiące młodszego, którego roznosi energia i potrafi cały dzień pociągnąć na 20 minutowej drzemce. Tak samo jedzenie - mój jak je to wszystko dookoła brudne, a u niej mam wrażenie zawsze dom wysprzątany. Jak im się córka urodziła to oglądałam, teraz co najwyżej przewinę filmik.

Jeszcze dodam - wolę już 10 minut spokoju, jest dla mnie normalniejsza i mniej wyidealizowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystko zależy jakie nawyki ,,wyrobisz" w dziecku. Moje zjada posiłki nie brudząc wszystkiego dookoła. Gdyby miała bałagan w domu, to pewnie byłyby komentarze, że nie dba o porządek. Wg mnie córeczka rozwija się bardzo dobrze. 

Jej vlogi oglądam sporadycznie. Nie moje klimaty. Choć z wyjątkiem dawania całusa mężowi (może za często trafiam na tę chwilę) nic mnie w nich nie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to ja juz wole kropipi, choc jest dla mnie troche "wyidealizowana", ale przyjemnie sie oglada. 

z kolei 10 minut nie jestem w stanie ogladac, szczegolnie po akcji, jak wywolala histerie udziecka na porzeby filmiku i ja opubilkowala na yt, no nie moge zdzierzyc i jej nie ogladam. tak samo julki kobus, ktora o macierzynstwie chyba nie ma w ogole pojecia. u kropipi wszystko jest w miare wyważone, mimo że pokazuje swoje życie, to nie mam poczucia, ze ogladajac wchodze z butami w jej zycie.

a, ze ma czysto i wysprzatane, to chyba dobrze i dobrze, ze takie nawyki wpaja dziecku, lepiej tak niz zabrac dziecko do restauracji i mialoby tam wycierac tluste rece w fotel, na ktorym ktos zaraz usiadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wszystko zależy jakie nawyki ,,wyrobisz" w dziecku. Moje zjada posiłki nie brudząc wszystkiego dookoła. Gdyby miała bałagan w domu, to pewnie byłyby komentarze, że nie dba o porządek. Wg mnie córeczka rozwija się bardzo dobrze. 

Jej vlogi oglądam sporadycznie. Nie moje klimaty. Choć z wyjątkiem dawania całusa mężowi (może za często trafiam na tę chwilę) nic mnie w nich nie irytuje.

Trochę tak, ale wiem też, że dzieci mają różne charaktery. Koleżanki jeden syn jest bardzo spokojny a drugi to huragan. Ci sami rodzice, ten sam dom, no różni są ludzie. Ogólnie to oni oboje teraz pracują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
55 minut temu, Gość gosc napisał:

Ociekaja lukrem

No, też tak uważam. Spoko, można być pozytywnym i uśmiechniętym ale ona na kazdym story ma przez caly czas wyszczerz, to nie jest naturalne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Ogólnie spoko, ale irytuje jak mówi o córce ciągle "niunia", "dzidzia", "bąbelek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×