Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Jak stać się cwaniakiem zarabiającym kasę przez internet?

Polecane posty

Gość Gość

Mam silną frustrację i nerwicę, bo muszę na...iac 12 h dziennie za 5200 miesięcznie i padam na ryj, a jacyś cwaniacy wyciągają po 8 tysięcy bez wysiłku za robienie ludziom wody z mózgu w necie. Też chciałbym być jednym z nich, ale jest 90 procent szans, że będziesz tym, któremu zrobiono wodę z mózgu. Denerwuje mnie, że ja tyle czasu pracuję, a ktoś bez wysiłku zarabia więcej i szybciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomocy. Odpiszcie i zdradzie mi sekret bycia cwaniakiem internetowym dojacym kasę z frajerów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytasz tutaj, zamiast pomyśleć i poszukać rozwiązań, to raczej nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To powiedz od czego mam zacząć szukać, żeby nie być ofiarą tych cwaniaków, tylko sam zostać cwaniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje kosztują ;p  Poważnie mówiąc, nie wiem, w jakim kierunku chcesz iść, jaka kategoria Cię interesuje, ani ile chcesz zyskać - i nie wnikam. Sugeruję tylko uruchomić rozum i włączyć samodzielność. ''Cwaniak'', to w innym rozumieniu po prostu człowiek zaradny, który nie oczekuje, że ktoś mu coś wskaże, pod nos podłoży całą wiedzę, a najlepiej już gotowe rozwiązanie.

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla chcących zarabiać przez internet! -

panel badawczy poszukuje osób zainteresowanych wypełnianiem płatnych ankiet!

Ankiety będziesz otrzymywać regularnie, dzięki czemu szybko osiągniesz próg do wypłaty, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in. --- wypłaty na konto raz w tygodniu!
 

dla chętnych podaję link do rejestracji -------> https://www.ankiety.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×