Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tfvuttgg

51 lat i ciąża a menopauza

Polecane posty

Gość Tfvuttgg

Och ostatnio dzieje się w mojej nowej rodzinie.... Otóż moja teściowa jest w ósmym mcu ciąży. Ma 51 lat a teść 50. Nie miała miesiączki przez 14 mcy. Potem okazało się że zaszła w ciążę. Teraz jest w ósmym mcu, dziecko zdrowe ale chyba jestem w szoku... Wszędzie czytam że po roku brak miesiączki oznacza niepłodność i menopauze. Więc jak to w końcu jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfyuttgg

Nikt nic nie wie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak to jest, że kobieta, to nie maszyna i zdarzają się wyjątki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jcdh

To odpada pomoc teściów przy waszych dzieciach bo będzie miała swoje. Które to jej dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):)

A to ciekawe, wlasnie dostalam okres po ok 10 miesiecznej przerwie, a myslalam, ze to koniec, moze tez spróbuję. Zazdroszczę tesciowej ciąży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwa musi mieć 3 znaki
2 godziny temu, Gość Jcdh napisał:

To odpada pomoc teściów przy waszych dzieciach bo będzie miała swoje. Które to jej dziecko? 

O jaka rodzinna i bezinteresowna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O to ciekawe

Tak jak ktoś wyżej napisał, ludzki organizm jest nieprzewidywalny. A tesciowie cieszą sie z dziecka? Jak odebralo to starsze rodzenstwo? Kiedy teściowa dowiedziała się, że jest w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania

Autorko dziwi mnie twoje pytanie. Brak miesiączki i owulacji przez rok może oznaczac menopauze. Twoje teściowa miała ostatnią miesiączkę 14 miesiecy temu czyli nie miała przez 6 miesięcy, a potem pojawiła się owulacja i zaszła w ciąże. Czy wedłu ciebie jak kobieta jest w ciąży 9 miesięcy i potem przez 3 kolejne nie ma miesiączki bo karmi, to według ciebie też menopauza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

W rodzinach wielodzietnych , ale nie tylko, różnica wieku między najmłodszym a najstarszym dzieckiem potrafiła wynosić 30 lat. Moja babcia chodziła w ciąży z najmłodszym dzieckiem w tym samym czasie co jej synowa. Mialam koleżankę, która miała o rok młodszego siostrzeńca,. Kiedyś kobiety często zaliczaly wpadkę tuż przed przekwitaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość Ktoś napisał:

W rodzinach wielodzietnych , ale nie tylko, różnica wieku między najmłodszym a najstarszym dzieckiem potrafiła wynosić 30 lat. Moja babcia chodziła w ciąży z najmłodszym dzieckiem w tym samym czasie co jej synowa. Mialam koleżankę, która miała o rok młodszego siostrzeńca,. Kiedyś kobiety często zaliczaly wpadkę tuż przed przekwitaniem.

Podobnie.  Moja babcia trzecie dziecko urodzila w wieku 45 lat, a dwie najstarsze ec lat pozniej urodzily pierwsze dzieci.  Bratu babci urodzil sie chlopak (ciocia 46 lat) w tym samym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waza

45 lat to żadne halo. To jeszcze całkiem młoda kobieta. Że szybko miała pierwsze dziecko, to cóż z tego.

Teściowa mojej kuzynki zaszła w ciążę prawie w tym samym czasie co ona. Teściowa miała 53 lata jak urodziła. Zdrowego, silnego syna - poród o czasie i bez komplikacji. Mają dzieci w tym samym wieku. Syn teściowej jest wujkiem dla dzieciaka kuzynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Moja sąsiadka urodziła swoje najmłodsze dziecko mając 44 lata a pół roku później jej córka najstarsza dwudziestoletnia urodziła synka a po roku wyszła za mąż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
54 minuty temu, Gość waza napisał:

45 lat to żadne halo. To jeszcze całkiem młoda kobieta. Że szybko miała pierwsze dziecko, to cóż z tego.

Teściowa mojej kuzynki zaszła w ciążę prawie w tym samym czasie co ona. Teściowa miała 53 lata jak urodziła. Zdrowego, silnego syna - poród o czasie i bez komplikacji. Mają dzieci w tym samym wieku. Syn teściowej jest wujkiem dla dzieciaka kuzynki 😄

Niesamowite, to sa dopiero niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×