Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przepraszam... nie chciałem żebyś sie mnie krępowała albo bała :(

Polecane posty

Gość mmm
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Pod nickiem arki pisze Mateusz szarak ,pod postami o kiełbasie pisze Tomasz koń autorem jest Wojciech czapeczka.tyle w temacie

bzdura, ci wszyscy co ich wymienilas to ja, mowilam, ze jestem na renciue i sie wyglupiam to mi nikt nie wierzy. Ja tu jestem 90% nicków 😜🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

lacznie z tymi wszystkimi którzy uwazaja, ze mnie znaja i ze to ich kocham... 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość mmm napisał:

bzdura, ci wszyscy co ich wymienilas to ja, mowilam, ze jestem na renciue i sie wyglupiam to mi nikt nie wierzy. Ja tu jestem 90% nicków 😜🤣

90% nickow i prowokacji jest bandy trojga! Stary dziad i dwie stare baby na emeryturze ,stalkerzy,hakerzy i cyberprzestepcy! To tak w ramach spowiedzi wielkanocnych,czy może nie masz o czym pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
10 minut temu, Gość Gość napisał:

90% nickow i prowokacji jest bandy trojga! Stary dziad i dwie stare baby na emeryturze ,stalkerzy,hakerzy i cyberprzestepcy! To tak w ramach spowiedzi wielkanocnych,czy może nie masz o czym pisać ?

ale ze w jakim sensie? ze kogo stalkujom?mnie? ale tylko banda? pff myslalam, ze jakas mala mafia przynajmniej. ale dobra i banda. czuje sie wazna. nie niszcz mni tego poczucia wartosci bo dostane ataku schizofrenicznego i znowu mnie zawlekom do szpitala.

cyberprzestepcy powiadasz... kurde moje poczynania w internecie musza byc dla nich bardzo interesujace, zwlaszcza ze zdarza mi sie oglondac filmy dla doroslych. myslisz, ze oni to wiedzom? Boze...🤣😜🤣😜🤣😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość mmm napisał:

ale ze w jakim sensie? ze kogo stalkujom?mnie? ale tylko banda? pff myslalam, ze jakas mala mafia przynajmniej. ale dobra i banda. czuje sie wazna. nie niszcz mni tego poczucia wartosci bo dostane ataku schizofrenicznego i znowu mnie zawlekom do szpitala.

cyberprzestepcy powiadasz... kurde moje poczynania w internecie musza byc dla nich bardzo interesujace, zwlaszcza ze zdarza mi sie oglondac filmy dla doroslych. myslisz, ze oni to wiedzom? Boze...🤣😜🤣😜🤣😜

Baju baju ! Faktycznie już nie macie o czym pisać ! Radzę mieć wiecej szacunku dla swoich siwych włosów!

Natnij łeb ,goowno samo z niego wypłynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

Natnij łeb ,goowno samo z niego wypłynie!

zal...

a pozniej placz: mamusiu bo zadna mnie nie kce a ciocie mowiom, ze taki fajny jestem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×