Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loki

Żółtaczka noworodków

Polecane posty

Gość Loki

Witam ile czasu Wasze noworodki leżały pod lampami i przy jakim poziomie bilirubiny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

2 doby, ale poziomu już nie pamiętam. Trzymaj dziecko jak najdłużej pod lampa, to szybciej zejdzie zoltaczka. Ja wyjmowalam dziecko jedynie do karmienia i mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis

Hej moja córka miała taki pas założony i miała przez jedną dobę. A żółtaczke miała do 7 tygodnia zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis

Hej moja córka miała taki pas założony i miała przez jedną dobę. A żółtaczke miała do 7 tygodnia zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis

A bilurbine miała 9,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja43

Moja córka najwyższą bilirubinę miała 16 z groszami. Najpierw leżała na macie  3 dni i miałam ja przy sobie. Potem 2 doby pod lampami na noworodkach. Dostawałam ja tylko do karmienia. Długo jeszcze była żółta po wypisie że szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poziomu nie pamiętam, ale miał być dobę,  był od południa do 8 rano dnia kolejnego,  bo jak o 6 pobrali krew,  to ładnie spadła.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaw

moje miało długo. Zaczęli szukać przyczyny, okazało się, że ma problem z nerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

A moje mialo cos kolo 13 i wogole nie lezalo pod lampami. Mieszkam za granica w USA i wypisali dziecko z zoltaczka i kazali wystawic do okna do promieni slonecznych (sic!) Dziecko bylo zotle z 6-7 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×