Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Jaki zabieg do zniszczonych włosów?

Polecane posty

Gość Ania

Jak w tytule. Znacie jakieś skuteczne zabiegi do włosów zniszczonych? Bo powiem szczerze, że odżywki i maseczki może i działają, ale widzę, że na efekty będę musiała trochę długo poczekać... A chciałam w miarę szybko odżywić włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić Ci olaplex 🙂 raz na pół roku chodzę do salonu In Harmony na taką kompleksową pielęgnację, to ratunek dla przesuszonych włosów i jedyny dobry sposób na rozdwajające się końcówki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbnka

No tak to jest z kosmetykami domowymi, że na efekt trzeba poczekać. Uzbrój się w cierpliwość po prostu :) chyba że masz kasę na zabieg to działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka

A jaki masz dokładnie problem z włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

ogolnie to są suche i takie podniszczone :/ glownie z mojej winy, bo często uzywalam suszarki w czasie zimy, zdarza mi sie je też prostować. chcialam, zeby byly miekkie i gladsze, bo sa strasznie szorstkie w dotyku poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganiel

To może Botohair? To fajny zabieg, nie jest jakiś bardzo drogi, a daje fajne rezultaty. Miałam po nim bardzo nawilżone, mocniejsze włosy, wyglądały po prostu zdrowo. Efekt był na jakieś dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka

A co bardziej polecacie- keratynowe prostowanie czy botohair/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaW
Dnia 5.06.2019 o 16:44, Gość fretka napisał:

A co bardziej polecacie- keratynowe prostowanie czy botohair/?

to już zależy jakie masz włosy. oba zabiegi są bardzo dobre i poprawiają kondycję włosa. keratynowe prostowanie to efekt na kilka miesięcy-nawilżenie, wygładzenie, nabłyszczenie. botohair trzyma się krócej, bo chyba maks dwa miesiące i głównie nawilża włoski i tak wizualnie poprawia ich wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei słyszałam, że zabieg keratynowy to bardziej stylizacja włosów, a nie pielęgnacja (bo przeprowadzany jest na ciepło). Tak mi powiedziała znajoma fryzjerka i ma to trochę sensu. Kiedyś miałam robiony zabieg na włosy z wykorzystaniem pary wodnej, ale jest tego tyle rodzajów, że nie pamiętam niestety co to było 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na ciepło bo chodzi o to żeby keratynę wbudować w strukturę włosa. Dlatego też takie efekty daje oczywiście dobrze wykonana bo inaczej można popalić włosy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×