Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka

szavka znikneła

Polecane posty

Gość sdfdsdf

bez arunasa to ona by nic nie miała taka prawda, ale ja już kiedyś tu pisałam, że arunas żadna z nas nie zna.. uśmiechał się na filmikach i taki słodki był jak i szavka sympatyczna... jaki on jest w realnym życiu to żadna z nas nie wie... też może mieć swoje za uszami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajska perła

Szavko, dlaczego kiedy przebywasz w Polsce masz otwarte  konto na insta, a w Niemczech zamknięte? Czyżbyś w Niemczech musiała oznaczać każdy polecony produkt jako reklamę, a w Polsce nie trzeba tego robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa

Mnie zraziła po jednym stories. Nakupiła ekologicznych chlebów na jakiejś wyprzedaży i zaczęła się zastanawiać co z nimi zrobić? Że może sąsiadom, zaniesie koleżankom do pracy. Więc ludzie jej napisali, że chleb można zamrozić. A ona z gębą, że ona WIE takie rzeczy i dostała chyba z 50 wiadomości, że chleb można mrozić! Że ona jest ogarnięta i żyje już trochę na tym świecie. Ale ona nie chce mrozić.

Cisnęło mi się, żeby napisać, to po co tyle nakupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️brak mi slów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani

Tez mi sie smiac chce z jej hashimoto  bo poza hashimoto mam jeszcze inna chorobe i tak sobie mysle co ona by na moim miejscu zrobila. Wieeeeelki dramat z jej studiami tez byl niestrawny. Bardzo znerwicowana i sfrustrowana kobieta,  szkoda mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakijaki

Jaki dramat ze studiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani

Kilka miesiecy temu mowila ze na studia wrocila i ciagle sie z kodeksem SGB pokazywala. Ciagle byl placz i zale jakie to trudne i straszne. Poza tym jej wywody ze jest nauczycielem. Nauczyciel to ktos kto skonczyl studia Lehramt. A tak na marginesie,  Sozialgesetzbuch to pestka w porownaniu z innymi dziedzinami prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To co sie w końcu stało z jej kontem? I czemu zmieniła nazwę ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 5.08.2019 o 18:22, Gość Gosc napisał:

Ona ma wielkie szczęście,że trafiła na swojego męża. Chyba żaden inny facet by nie wytrzymał. Jest mocno niestabilna,ale myślę,że to hormony i Hashimoto. Też tak kiedyś miałam i pomogla mi joga,więc to dobra droga,tylko ze szavka wszystko robi po łebkach,szybko i bardzo powierzchownie. Ja chodzę na jogę do szkoły wiele lat, mój nauczyciel ma prawie 70lat, połowę życia spędził w Indiach i z naszej szkoły,żeby zostać nauczycielem,to musisz temu poświęcić 5 lat. Dopiero po 3 latach reguralnej praktyki jako uczeń możesz dostać patronat na dwa lata. To wielka odpowiedzialność, a ta po roku już chce uczyć jogi i namaste. No śmieszne to trochę,mam nadzieję,że przystanie na chwilę i złapie oddech. Przede wszystkim potrzebuje prawdziwego nauczyciela,który ją poprowadzi.

To prawda, Hashimoto strasznie wpływa na psychikę. Oczywiście ta choroba nie jest jeszcze w pełni opisana,ale w większości przypadków kobiety stają się bardzo nerwowe i złośliwe, takie typowe zołzy. Bardzo to uyrudnia życie.

Po drugie u Sylwii widzę b. duza inspirację Nissiax83. Bieganie, joga, zamknięcie kanału na yt i wiele innych analogii, wszystko w podobnym czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

u niej w ogole mozna zauwazyc wiele 'inspiracji'. jak cos robi sie modne, to ona to od razu kupuje, malpuje wszystkie biezace trendy na slepo, zero wlasnej inicjatyty czy odrobiny refleksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Napisze ktoś co  sie stało ze zmieniła nazwę instagrama? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Napisze ktoś co  sie stało ze zmieniła nazwę instagrama? 

A skąd ktokolwiek ma to wiedzieć? Nic nie mówiła,a w jej głowie jest taki chaos,że ciężko nadążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.08.2019 o 07:23, Gość Rajska perła napisał:

Szavko, dlaczego kiedy przebywasz w Polsce masz otwarte  konto na insta, a w Niemczech zamknięte? Czyżbyś w Niemczech musiała oznaczać każdy polecony produkt jako reklamę, a w Polsce nie trzeba tego robić?

To znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość gosc napisał:

Napisze ktoś co  sie stało ze zmieniła nazwę instagrama? 

Bo chciala. Moze? Moze

 W koncu jej konto, moze nawet zmienic nazwe na kluski z rosolem, czy w ogole usunac

Dnia 6.08.2019 o 06:23, Gość Rajska perła napisał:

Szavko, dlaczego kiedy przebywasz w Polsce masz otwarte  konto na insta, a w Niemczech zamknięte?

Bo moze robic co chce?  Imo jak mieszkala w Leverkusen (albo cos w tym stylu) jakis psychofan ją wystraszyl. Wtedy przestala sie odzywac kilka m-cy.

A stara szavka z youtube nie wroci, to oczywiste, Wy jestescie takie same jak 10 lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Imo jak mieszkala w Leverkusen (albo cos w tym stylu) jakis psychofan ją wystraszyl

O tym nie slyszalam. Ludzie to jednak maja chore glowy zegy kogos przesladowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndbxh

jaka ma teraz nazwę na insta? Tamta podana wcześniej to nie jest bo nie znajduje nikogo pod tym nivkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Dnia 5.08.2019 o 17:32, Gość exfanka napisał:

Ona nie radzi sobie z obecnością w sieci i to jest niestety przykry fakt. Moja teoria jest taka, że odeszła z yt przez nerwicę, po urodzeniu dziecka to się ewidentnie u niej nasiliło, mówiła o tym kilka razy... Stała się agresywna i bardzo negatywna, każdy jej post ma złośliwy wydźwięk - kupiłam za swoje więc mi nie piszcie itp.. Po co takie teksty? Jak ktoś jest złośliwy, to tym bardziej jej napisze, by jej zagrać na nosie. Dziewczyna pokazuje swoją prywatę w sieci i ma pretensje, że nie zawsze ludzie ją chwalą i się nad nią rozpływają. Jej instastories o strasznym hashimoto są absolutnie żenujące dla osób z poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Szavka ma zaburzenia psychiczne, niestety i powinna zacząć robić z tym coś więcej niż uprawiać jogę, bo z wiekiem będzie tylko gorzej. Tyle ode mnie, kiedyś byłam fanką absolutną i wiele bym dała za tamtą pozytywną, pełną energii i iskry w oku Szavkę. 

Tak bardzo pretensjonalna się zrobiła. Humorzasta. Ma szczęście ze trafiła na Arunasa. Ten chłop to taka ciepła klucha w okularkach. Jakby była z prawdziwym facetem to szybko by ja za te himery pogonił. Kiedyś była normalniejsza. Może mały tez jej daje popalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ona jest dziwna strasznie. Trochę taka Typowa Karyna. Ma się za niewiadomo kogo. Niezbyt urodziwa i niezbyt stabilna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale nogi to ma super, szczupłe i zgrabne. I wciąż młode kolana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obywatelka Gruzji

Wiecie, co bierze teraz silvija? Znowu udaje taką radosną, wesołą i pełną życia. I znowu te jej „słodkie” przejęzyczenia wróciły. Taka udawana chęć do życia. A ostatnie miesiące to bez kija nie podchodź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjd

Też zauważyłam zmianę, chyba dużo hejtów na priv dostawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjd

Też zauważyłam zmianę, chyba dużo hejtów na priv dostawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjd

Też zauważyłam zmianę, chyba dużo hejtów na priv dostawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litewka is back!

YAY!! Stara, kochana szafcia wróciła! No w końcu! Pojechała na dzisiejszej dramie od durnych ...ek, p.ind, od.pier.dolta się i won, won, won. Jak za dobrych litwińskich czasów <3 silwija, nie zmieniaj się! Bądź sobą! Buziaczki, wiemy, że czytasz Kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
1 godzinę temu, Gość Litewka is back! napisał:

YAY!! Stara, kochana szafcia wróciła! No w końcu! Pojechała na dzisiejszej dramie od durnych ...ek, p.ind, od.pier.dolta się i won, won, won. Jak za dobrych litwińskich czasów <3 silwija, nie zmieniaj się! Bądź sobą! Buziaczki, wiemy, że czytasz Kafe. 

Zenada. I tak z tym kanalem nie wybilaby sie poza poziom kilkudziesieciu tys subow, wiec dobrze, ze tylko instagram zasmieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piona

Masakra jaka ta laska jest wulgarna. Wyzywać od P.in.d swoje obserwatorki to jest poziom prostactwa milion. 

A wydawała sie buc taka sympatyczna dziewczyna w ostatnich stories. To chyba musiało być grane, bo nie wierze ze można mieć takie dwie twarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sylwia mniej nerwow. Blokuj i tyle. Bez wyjasnien co jak komu i dlaczego. Im bardziej prosty komunikat tym szybciej trafi do ograniczonego umyslu, serio 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×