Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama synka

Budixon neb stosowanie u 11 miesiecznego dziecka czy stosować dalej

Polecane posty

Gość Mama synka

Synek ma 11 miesiecy. Od poniedziałku robimy inhalacje z budixon neb 0.125 wyczytałam teraz ze to steryd. 

Synek ma katar który mu spływa do gardła i strasznie kaslal. Dr osluchala i powodziala ze słuchać jak mu spływa wydzielina i przepisała  steryd. 

Zastanawiam się czy go dalej stosować. Może już wystarczy sama sól fizjologiczna? Inhalacja końcówka do noska. 

Mamy może macie jakieś doświadczenia? Co mi radzicie? 

Dziwnilam do przechodni powodzialam jaka jest sytuacja dr kazala stosować do piątku żeby nie rozwinęło się coś gorszego. 

To ja co synek miał już 3 antubiotyki ostatni ponad miesiąc temu na zapalenie oskrseli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synka

Hej mamusie wypiwdzcie się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Inhalacje to najlepsze co może dostać dziecko z leków.Słuchaj lekarza i stosuj się do zaleceń.Jak nie doleczysz dziecka to za miesiąc znowu będzie miało antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Po co non stop zakładasz tematy? Już kilka razy pisałaś o chorobach dziecka, po co kolejny raz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synka
12 minut temu, Gość Na chwilę napisał:

Po co non stop zakładasz tematy? Już kilka razy pisałaś o chorobach dziecka, po co kolejny raz? 

Bo ten jest trochę  na inny temat. Jeśli nie chcesz się wypowiadać to przecież nie musisz na taki temat wchodzić. Forum jest dla wszystkich nie ma limitu zakładania tematów wiec.... 

Budixon neb to steryd. Może któraś mama powiedzieć mi o nim coś więcej? Nie widziałam ze po inhalacji trzeba myć buzię. 

Steryd jest lepszy od antubiotyku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×