Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stakwawa

Jestem 33 latkiem i chciałbym zaprzyjaźnię się z nastolatką

Polecane posty

Gość stakwawa

Chciałbym mieć przyjaciółkę w wieku 17-19 lat, chciałbym z nią się spotykać na piwo, chodzić na koncerty itp. Co o mnie sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gors

Ze chcesz w ciasnej szparce zamoczyc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rób co chesz

Ja mam podobnie tylko że mam 24 lata i chce z taką nadrobić stracony czas - spotkania,wspólne wyjścia na miasto, spacery po parku itd.. Jak ci się poszczęści to może znajdziesz. Nie przejmuj się różnicą wieku. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stakwawa
2 minuty temu, Gość Rób co chesz napisał:

Ja mam podobnie tylko że mam 24 lata i chce z taką nadrobić stracony czas - spotkania,wspólne wyjścia na miasto, spacery po parku itd.. Jak ci się poszczęści to może znajdziesz. Nie przejmuj się różnicą wieku. Powodzenia

24 lata i nadrobić stracony czas ? Przecież młody jesteś, czasu masz sporo. To ja muszę go nadrobić, bo młodość mi już dogorywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDdDdDx

Lecz się typie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rób co chcesz
4 minuty temu, Gość stakwawa napisał:

24 lata i nadrobić stracony czas ? Przecież młody jesteś, czasu masz sporo. To ja muszę go nadrobić, bo młodość mi już dogorywa.

Dużo dziewczyn w tym wieku lubi starszych więc masz szansę. Ubierz się jakoś fajnie i może ci się uda. Nie pytaj mnie jednak jak zagadać i zaprzyjaźnić się z taką bo niestety nie wiem. Możesz też spróbować GFE z taką, ale to użytkownik marcin_wawa musi ci objaśnić szczegóły. On jakoś w nocy przegląda to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nastolatki to dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nastolatki to dzieci.

Taaa..... Co bardzo lubią lody,  papierosy, alkohol, zabawy w słoneczko oraz pozycje na delfina i jednorożca. Lubią też zabawki erotyczne które kupują im starsze koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stakwawa
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Taaa..... Co bardzo lubią lody,  papierosy, alkohol, zabawy w słoneczko oraz pozycje na delfina i jednorożca. Lubią też zabawki erotyczne które kupują im starsze koleżanki.

Ja szukam fajnej inteligentnej, dobrej towarzyszki do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany dziewczynami w wieku 17-19, kiedy są najbardziej atrakcyjne, a ty jesteś grubo po trzydziestce, to jedyne opcje jakie masz to być milionerem, lub 10/10 przystojniakiem. Podejrzewam, że nie jesteś ani tym ani tym, jednak z dwóch tych opcji łatwiej jest zostać milionerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy

Panowie, mam 52 lata nie jestem milionerem, nie mam sześciopaka ale spotykam się z 20 letnią dziewczyną, ładna inteligentna, oboje wiemy że jest fajnie ale długo to nie potrwa. 33 lat i stary??? Stary jesteś wtedy kiedy tak myślisz o sobie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

O ty zboczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Cipher napisał:

Jeśli jesteś zainteresowany dziewczynami w wieku 17-19, kiedy są najbardziej atrakcyjne, a ty jesteś grubo po trzydziestce, to jedyne opcje jakie masz to być milionerem, lub 10/10 przystojniakiem. Podejrzewam, że nie jesteś ani tym ani tym, jednak z dwóch tych opcji łatwiej jest zostać milionerem.

Najbardziej atrakcyjne to są dziewczyny 20 letnie do max 25 a nie ledwo wyrośnięte dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość gość napisał:

Taaa..... Co bardzo lubią lody,  papierosy, alkohol, zabawy w słoneczko oraz pozycje na delfina i jednorożca. Lubią też zabawki erotyczne które kupują im starsze koleżanki.

W dalszym ciągu to dzieci. I NIE POWINNO CIĘ OBCHODZIĆ CO ROBIĄ 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×