Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maciiass12

Moda męska

Polecane posty

Na mój gust to najlepiej nastawić się już na wyroby konkretnego, wypróbowanego już wcześniej przez Ciebie producenta i u niego już potem kupować, albo poprzez jego bezpośrednią stronę. Jeśli taką ma lub tam gdzie wystawia swoje produkty do sprzedaży na różnych platformach: mój i mojej połowy ulubiony to cross jeans, jeśli nie chcemy błądzić po jego stronie to szukamy produktu np. na https://www.texasclub.pl/produkt/jeansy-cross-jeans-dylan-dark-blue.html to są ostatnie z kupione przez nas spodni. Bardzo fajnie się je nosi, ze względu na to, że są idealnie dopasowane do ciała. Oczywiście Twój wybór gdzie wybierzesz i sobie co kupisz 🙂

PS.To oczywiście sobie Tomka, ja ostatnio kupiłam tam sobie spodnie w typie Alyss i jestem zachwycona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ulubionych sklepów z modą męską. W wielu są podobne rzeczy. Dlatego lepiej polować na promocje w sklepie WydawajDobrze.com niż mieć jakieś ulubione marki. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Pako Lorente- świetny sklep z modą męską. Ubrania świetne jakościowo, ceny przyzwoite , mój mąż jest zawsze zadowolony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Jeżeli ktoś z was szuka  pomysłu na ciekawy prezent dla eleganckiego Pana to polecam sklep Zakład rymarski w Poznaniu gdzie możemy zakupić eleganckie skórzane paski z ładnym motywem. Ja taki pasek kupiłam dla swojego męża na urodziny i bardzo mu się podobał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×